Špecialista nákupu - obnoviteľné zdroje/ vykurovanie/ chladenie/

Viessmann, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacPonúkaný plat závisí od skúsenosti uchádzača. K ohodnoteniu patria ešte 13. a 14. plat ako odmena za splnenie plánu.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť súčasťou najväčšej zmeny v energetike, aká sa kedy udiala?
Zaujíma ťa oblasť alternatívnych zdrojov energie?
Budeš sa aktívne podielať na príprave produktového portfólia a cenníkov, aktívne komunikovať s našimi dodávateľmi v anglickom/nemeckom jazyku, budeš mať prehľad o cenách, dodacích podmienkach, možnostiach dostupných alternatív.
Hľadáme dynamickú osobnosť.

- práca v zahraničnej nadnárodnej firme/ líder na trhu
- systém pravidelných školení
- jazykové kurzy
- teambuildingy
- zamestnanecké zľavy
- Multisport karta
- parkovanie/ dostupnosť MHD

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne dvojročná skúsenosť na obdobnej pozícii

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť s nákupom a organizáciou dodávok tovaru
- komunikácia s dodávateľmi v anglickom a nemeckom jazyku
- anglický jazyk slovom a písmom – pokročilá úroveň
- nemecký jazyk slovom a písmom - pokročilá úroveň výhodou
- skúsenosť so spracovaním štatistík a analýz
- analytické a logické myslenie
- záujem o prácu s číslami
- flexibilita, zodpovednosť a zmysel pre detail
- samostatnosť a dobré organizačné schopnosti

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti vykurovacej techniky, chladenia a obnoviteľných zdrojov. Všetko čo robíme, robíme s ohľadom na ochranu životného prostredia. Naším mottom je: "Spoločne pre budúce generácie!"

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov