Pridať inzerát

Špecialista životného postredia

Vicente Torns Slovakia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Veľké Kosihy
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat 1000€ + mesačný bonus max. 100€
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa dokumentácie
- odpadové hospodárstvo
- udržiavanie systému ISO 14001
- pravidelené kontroly spolu s BOZP a PO technikom
- výkon školení zamestnancov v oblasti environmentu
- vykonávanie tzv. Clean and order auditov na pracoviskách
- pravidelná komunikácia s orgánmi štátnej správy (OÚ, RÚVZ, SIŽP)
- príprava a predkladanie mesačných, štvrťročných a ročných správ a hlásení v oblasti ŽP
- aplikácia všetkých relevantných právnych predpisov z oblasti životného prostredia
- príprava stavebných konaní
- riadenie agendy týkajúcej sa ŽP – emisie, hluk, rizikové pracovné prostredie
- podpora environmentálnych aktivít a projektov vo firme

- Skúsenosti v medzinárodnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou vo výrobe a v obchode s Cu a Al vodičmi pre elektrotechnický a automobilový priemysel,
- Sebarealizácia, uplatnenie kreatívnych prístupov pri riešení problémov,
- Možnosť odborného rastu,
- Príspevok na cestovné alebo firemný autobus
- Firemné akcie
- Mesačný bonus
- Príspevok pri narodení dieťaťa

Váš životopis pošlite v slovenskom a anglickom jazyku. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

enviromentalistika

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti na podobnej pozícii,
- dynamická, flexibilná, zodpovedná osobnosť s výbornými komunikačnými schopnosťami,
- proaktívny prístup k práci, precíznosť so zmyslom pre detail,
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni je podmienkou,
- znalosť španielskeho jazyka je výhodou.

VICENTE TORNS je medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá s výrobou medených a hliníkových vodičov pre rôzne sektory (energetika, automobilový priemysel, elektrický priemysel atď.). Spoločnosť bola založená v roku 1924 v Španielsku, vo Veľkých Kosihách pôsobí od roku 2007. VICENTE TORNS SLOVAKIA, a.s. sa zaoberá s výrobou neizolovaných a izolovaných vodičov, využíva technológiu ťahania drôtu za studena, extrudáciou a jeho povrchovou izoláciou lakovaním a papierom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VICENTE TORNS SLOVAKIA, a.s.
Športová 348
946 21 Veľké Kosihy