Supervízor - vedúci zmeny (Základná mzda: 1080€ + 300€ bonus, plus príplatky podľa zákona cca. 190€ - podľa odpracovaných hodín)

Vicente Torns Slovakia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Veľké Kosihy
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 080 EUR/mesiacZákladná mzda: 1080 €/mesiac, mesačný bonus za výkon a dochádzku: 300 €/mesiac,
  • Termín nástupu: asap / dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z dôvodu rozširovania hľadáme skúseného supervízora do nášho tímu do výroby. Čítaj ďalej ak ťa ponuka zaujala. Ako supervízor tvoja náplň práce bude nasledovná:

- vedenie prideleného úseku výroby na základe požiadaviek zákazníkov - kvantita a kvalita,
- rozdelenie a riadenie práce podriadených operátorov, priebežná kontrola,
- koordinácia výroby podla pokynov planingu,
- zodpovednosť za korektné nastavenie výrobných strojov podla požiadaviek zákazníka,
- predchádzanie a riešenie vyskytnutých problémov počas smeny,
- zabezpečenie potrebných pracovných prostriedkov pre smeny
- vedenie, organizovanie smien, tréningy zamestnancov a motivácia tímu,
- reportovanie manažérovi výroby, komunikácia s oddeleniami (napr. kvalita, údržba, technológia, plánovanie, logistika - interná)
- vypracovávanie denných reportov
- zodpovednosť za udržiavanie čistoty a dodržiavanie BOZP v rámci zverených smien
- práca na zmeny (nepretržitá prevádzka, 11,5h smeny).

Máme pre Teba aj výhody:
- autobus zadarmo z obcí: Komárno, Nová Stráž, Čalovec, Kameničná, Zlatná na Ostrove, Okoličná na Ostrove, Zemianska Olča, Bodza, Tôň, Trávnik, Číčov, Klížska Nemá,
- iné smery: príspevok na dochádzku,
- motivujúci bonusový systém,
- možnosť karierného a profesijného rastu,
- školenia a tréningy (VZV, angličtina atď.),
- firemné akcie,
- smeny rozdelené na krátky a dlhý týždeň (2 a 5 dní) - (teda máš polovicu mesiaca voľno).

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám neváhaj poslať životopis.

Na základe životopisu dôkladne posúdime Tvoje skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
V prípade, že spĺňaš požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Ťa pozveme na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2021 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word, Excel - základy

Počet rokov praxe

na obdobnej pozícii
1

- technické a analytické myslenie,
- skúsenosti s vedením tímu dôležitá
- dobré komunikačné a organizačné zručnosti,
- schopnosť pracovať pod tlakom,
- ochota pracovať na zmeny
- angažovanosť

VICENTE TORNS je medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá s výrobou medených a hliníkových vodičov pre rôzne sektory (energetika, automobilový priemysel, elektrický priemysel atď.). Spoločnosť bola založená v roku 1924 v Španielsku, vo Veľkých Kosihách pôsobí od roku 2007. VICENTE TORNS SLOVAKIA, a.s. sa zaoberá s výrobou neizolovaných a izolovaných vodičov, využíva technológiu ťahania drôtu za studena, extrudáciou a jeho povrchovou izoláciou lakovaním a papierom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Športová 348
946 21 Veľké Kosihy

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ramona Libai
Tel.: +421917910292
E-mail: poslať životopis