Pridať inzerát

Obchodný manažér

VIANUTRA, s. r. o.

  • Miesto práce: Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacUvedená suma je informatívna,výška odmeny je v závislosti od výsledkov. Odmeňovanie je nastavené prostredníctvom provízneho systému dohodnutého pri spolupráci.
  • Termín nástupu: 1.7.2021
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Získavanie konečných spotrebiteľov našich produktov, ale i firemných zákazníkov.
Starostlivosť o zákazníkov, ich pravidelné návštevy a zodpovednosť za výsledky predaja
Objednávanie tovaru na základe potrieb zákazníkov
Presadzovanie firemných obchodných cieľov vo zverenom regióne
Sledovanie a vyhodnocovanie obchodných prílležitostí
Merchandising
Z dôvodu výrazného rozšírenia našej pôsobnosti a portfólia v oblasti prírodných vitamínových produktov a zdravotníckych produktov, hľadáme samostatného a spoľahlivého Obchodného manažéra.
Ponúkame samostatnú prácu s kvalitným portfóliom.
Spoločnosť pracuje online aj offline a preto uvítame adeptov aj so znalosťou práce v online priestore.

Skutočne atraktívny systém odmeňovania, možnosť získať úplne nový automobil na súkromné účely a mnoho iných finančných benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Český jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovné skúsenosti ako obchodný zástupca sú výhodou
Vynikajúce komunikačné zručnosti, príjemné vystupovanie
Znalosť práce s PC na užívateľskej úrovni (MS Office, Word, Powerpoint, Excel)
Skúsenosti s tvorbou predajných cieľov, prezentácií a ich realizácia
Samostatnosť a zodpovednosť, ochota cestovať
Zodpovednosť a zvládanie stresových situácií, fexibilita, empatia, lojalita
Vysoké pracovné nasadenie
Pre medzinárodný trh je výhodou znalosť jazykov na úrovni B2

Spoločnosť VIANUTRA vznikla v roku 2017 a špecializuje sa na prírodné vitamínové doplnky svetovej kvality. Portfólio produktov je pôvodom zo Švédska, Španielska a USA. Všetky produkty VIANUTRA sú prírodné, bez akýchkoľvek chemikálií a neobsahujú ani žiadne alergény. Spoločnosť VIANUTRA úzko spolupracuje s tímom ďalších odborníkov, ktorí spolu s akreditovanýmilaboratóriami presne nastavujú zloženie jednotlivých produktov. Portfólio spoločnosti VIANUTRA tvoria špeciálne produkty pre mužov, ženy aj deti, pre športovcov, ale aj na podporu pohybového aparátu, vlasov, nechtov a pokožky či protistresové prípravky, ktoré sú zväčša v tekutej forme.

Adresa spoločnosti

Vajnorská 142
831 04 Bratislava - mestská časť Vajnory