Pridať inzerát

Realitný maklér - začiatočník s fixným platom

Vianema s. r. o.

  • Miesto práce: Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 600 EUR/mesiac+ odmeny a bonusy
  • Termín nástupu: 3.3.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vyhľadávanie a akvizícia obchodných príležitostí
• Sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností
• Plánovanie obchodných stretnutí
• Komunikácia a vyjednávanie obchodných podmienok
• Prezentácia nehnuteľností a obhliadky s klientmi
• Sprevádzanie klienta počas celého procesu predaja

• Okrem fixného platu aj zaujímavý systém bonusov
• Flexibilnú pracovnú dobu
• Nenáročnú prácu v príjemnom a pokojnom prostredí
• Pitný režim
• Zaujímavý systém bonusov a odmien
• Osobnú a odbornú pomoc manažéra pri zaučení
• Právnu a marketingovú podporu
• Hypotekárneho špecialistu
• Inzerciu na portáloch s nehnuteľnosťami
• Firemné akcie a motivačné súťaže

Informácie o výberovom konaní

Zaujala ťa naša ponuka?
Chceš rozvíjať svoje schopnosti a riadiť si pracovný čas tak, ako to vyhovuje tebe? Pošli nám svoj životopis a zistíš, že ideálna práca naozaj existuje. Tešíme sa na teba!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Vianema s.r.o. je stabilná spoločnosť s dynamickým rastom, ktorú reprezentuje vedenie spoločnosti, s viac ako 13 - ročnými skúsenosťami na trhu v oblasti obchodu a služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Samostatnosť a zodpovednosť pri plnení úloh
• Znalosť práce s PC (Word, Excel, PowerPoint...)
• Znalosť anglického jazyka je vítaná
• Vynikajúce komunikačné zručnosti
• Príjemné reprezentatívne vystupovanie
• Aktívna znalosť slovenského jazyka je podmienkou
• Schopnosť dotiahnuť veci do konca

Vďaka overenému know-how, systému podpory a širokej palety služieb patríme v ČR i na Slovensku medzi významné spoločnosti v tejto oblasti.
Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou rýchlo sa učiť a tvrdo na sebe pracovať ponúkame jedinečnú príležitosť kariérne rásť za veľmi zaujímavých finančných podmienok.