Pridať inzerát

Hľadáme teba, ak to cítiš ako my. (barista/čašník)

VIA-MIA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Černyševského, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 580 EUR/mesiacpríplatky, odmeny
  • Termín nástupu: 1.11.2020
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nadšenca kávy, lebo ním sme aj my.

Podarilo sa nám vytvoriť priestor, ktorý je jedinečný svojim konceptom. Naša vízia sa stala realitou. Už 7.rok spájame kaviarenský život s umením, vzdelávaním a svetom podnikateľov. Budujeme stálu klientelu a tešíme sa každému hosťovi od detí po starých rodičov.
Aj napriek súčasnej nepriaznivej situácii v oblasti gastronómie ideme ďalej. Hľadáme tiež nadšenca, ktorý vie čo je odhodlanie. Nadšenca pre gastroslužby, kvalitný servis, kaviarenský svet typický nielen vôňou kávy ale aj skvelými ľuďmi. Vieme, ako pokračovať vo vytvorení ešte krajšieho miesta pre stretávanie a rozvoj ľudí, avšak chýba nám stály článok do kolektívu. Hľadáme skúsenú baristku, ktorá vie naše spoločné vízie o káve realizovať a nikdy sa nevzdáva, tvorí a pracuje s láskou a radosťou.
Ponúkame Ti príležitosť byť súčasťou nášho prostredia, ktoré nestagnuje. Poskytujeme stabilitu, rozvoj zručností. To čo potrebuješ je nadšenie pre to, čo robíme. A musíš chcieť robiť niečo zmysluplné, nielen chodiť do práce a prežiť pracovný čas. Niekde vnútri cítiš, že chceš svoje skúsenosti odovzdávať. A zároveň si dostatočne pokorná, aby si vedela, že práca na sebe je nekončiaci proces.
V neposlednom rade sa nechceš uspokojiť so stagnáciou, ale si aktívna a tešíš sa na prostredie, ktoré Ti aktivitu umožní. Pretože budeš s nami vytvárať prostredie, ktoré si aktivitu cení ako súčasť rozvoja a radosti z toho, čo všetko ešte môžeme pre našich klientov urobiť.

Ponúkame všetky hodnoty, ktorými rokmi žijeme. Úprimnosť, otvorenosť, rozvoj, tvorivosť a radosť z práce patria k tým najhlavnejším. Máme jasno v tom, že nehľadáme nikoho, kto preferuje prácu len ako dočasné riešenie svojej životnej situácie, kto nevie kam chce ísť. Týmto sme už prešli. Dnes vieme, že chceme nájsť niekoho, kto ocení, kým sme a kam ideme a chce ísť s nami na plný plyn a nielen na krátky čas.
Niečo viac o benefitoch u nás:
- stabilné a dlhodobé zamestnanie
- pravidelný a deklarovaný plat
- stravné lístky a pitný režim
- bezpečné pracovné podmienky s dôrazom na HSE
- baristické školenia, školenia o káve
- školenia a profesionálny rozvoj
- práca v krásnom kultúrnom prostredí a možnosť zúčastňovať sa na kultúrnych podujatiach a vzdelávacích večeroch
- práca v zabehnutej prevádzke
- počas štátnych sviatkov a v nedeľu relaxuješ
- priateľský otvorený prístup zo strany majiteľa
- služba Ti končí o 21:00 hod ( dlhšie len pri eventoch ),
- podieľaš sa na tvorbe podujatí a rastieš a môžeš chodiť do práce s úsmevom

Ak hľadáš naplnenie, chceš patriť niekam, kde budeš mať stabilitu a bezpečie, kde si Ťa budú vážiť, kde budeš cítiť srdcom, že si súčasťou našej misie, kde stretneš veľa nových ľudí, kde môžeš chodiť do práce šťastný a kde je dovolené byť tvorivý a úprimný napíš nám na adresu: kafelampy@kafelampy.sk.

Tešíme sa na Tvoj aktuálny životopis a motivačný list, prečo si práve Ty ten správny človek pre nás.

Dovoľujeme si vyhradiť možnosť voľby, že budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

pokladničný systém - základy

Počet rokov praxe

3
3

Na čom budeš s nami pracovať?
Budeš pripravovať kávové nápoje a tešíme sa na Tvoju kreativitu.
Budeš obsluhovať hostí, podieľať na príprave školení, eventov, kultúrnych podujatí.
K tomu je dôležité mať cit pre komunikáciu s klientom, vedieť improvizovať s úsmevom.
Hľadáme lojálneho, húževnatého, zodpovedného kolegu, ktorý už má skúsenosť z prostredia gastro-prevádzky, baví ho práca s ľuďmi, tímom. Tvoje srdce musí mať veľmi blízko ku káve, lebo u nás nájdeš až dva kávovary :-).
A budeš to Ty, kto bude spolu s nami organizovať workshopy o káve a posúvať seba i tím k znalostiam a profesionalite.
Čaká na Teba pracovná pozícia, ktorá nie je stereotypná. Lebo u nás zažiješ veľa podujatí a stretneš veľa príjemných a zaujímavých ľudí.
V skratke budeš pracovať a pomáhať nám pri týchto činnostiach:
- práca baristu a barmana
- zabezpečenie chodu kaviarne v kombinácií s vykonávaním prác na prevádzke
- práca s pokladňou
- dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzky
- podieľanie sa na príprave workshopov a kultúrnych podujatí ´
- budeš mať možnosť vyjadriť svoje nápady a spolu s nami aj napĺňať ich realizáciu

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- orientácia na zákazníka a proaktivita
- kreativita
- precíznosť a zodpovednosť
- samostatnosť
- schopnosť logicky rozmýšľať a konať
- lojalita
- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
- predchádzajúca prax v gastro (minimálne 3 roky
skúseností, uvítame kontakt na získanie referencií
na Teba)
- baristický kurz
- zdravotný preukaz

A ešte niečo. Máš rád/rada výzvy?
Ukáž svoje schopnosti, pracuj na nových výzvach a môžeš s nami rásť.

Prostredie LAMPY coffee & club & culture ( v skratke Kafé LAMPY ) bolo ocenené známym portálom theculturetrip.com. Nájdete nás v publikácii TOP miesta na Slovensku ( autorka Simona Budinská – neobyčajný bedeker najlepších kaviarní a bistier ). Reportáže z prostredia výstav, ktoré u nás realizujeme, sú často odvysielané v televízii.

Vďaka trom oddeleným miestnostiam a profesionálnej audio-vizuálnej technike sme obľúbeným miestom pre besedy, vernisáže, komorné koncerty, tanečné hodiny, ale aj workshopy či konferencie. Premyslená dramaturgia tu dokázala kávu premeniť na pôžitok doslova pre všetky zmysly. Atraktívne prostredie kaviarne je úzko prepojené s množstvom zaujímavých podujatí a ľudí a v každom roku realizujme nové projekty.
Za roky praxe už máme odskúšaný a nadstavený systém, pravidlá, poznáme prostredie a klientov. Sme stále otvorení novým možnostiam na progres. Milujeme tvorivosť a tešíme sa z každého zdokonalenia.
A máme ďalšie smelé plány...
Viac info na www.kafelampy.sk a na www.facebook.com/kafelampy

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

LAMPY, coffee & club & culture ( Kafé LAMPY )
Černyševského 42
851 01 Bratislava