Technik / Udržbár/ Hlavný technik pre hotel Vienna House Easy

VHE Bratislava s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Galvaniho 28, 821 04 Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: na základe dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vienna House Easy hotel*** Bratislava - prvá voľba cestujúcich na služobnej ceste. Business hotel bol otvorený v júni 2009 v bezprostrednej blízkosti bratislavského Letiska M.R. Štefánika a Galvaniho Business Parku.

SME NAOZAJ DOBRÍ V MNOHÝCH VECIACH, LEN EŠTE NIE ÚPLNE VO VŠETKOM. V ČOM SI DOBRÝ TY?

Do nášho tímu hľadáme technika/údržbára, ktorý pomôže hlavnému technikovi so všetkými údržbárskymi prácami ktoré sú v hoteli potrebné:
- Opravovanie a údržba na hotelových izbách
- Technická údržba vnútorných a vonkajších zariadení hotela
- Pomoc pri kontrole kotolne a strojovne

Práca na zmeny: Pondelok-Piatok (6:00/ 7:00 - 14:30/ 15:30), možnosť dohody času
Možnosť práce na plný úväzok ako aj na výpomoc na dohodu.
Pri spokojnosti práce možnosť nastúpiťoOd 1.1.2023 na miesto Hlavného technika

• Zmluvu na dobu neurčitú
• 3 noci zdarma za rok v našich hoteloch po Európe
• Strava zdarma - 100% hradená zamestnávateľom (raňajky, obedy, večere)
• Rôzne školenia a Vienna Academy pre tvoj rozvoj a kariéru
• Cenné výhody a zľavy pre zamestnancov na ubytovanie v sieti Vienna House v našich hoteloch
• 13-ty plat, mesačné odmeny
• Deň dovolenky navyše v mesiaci kedy máš narodeniny
• istota práce aj mzdy aj napriek aktuálnej situácii v hotelierstve
• Možnosť kariérneho rastu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2022 (ostáva ešte 179 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

3

-Potrebné technické a manuálne zručnosti
-Samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť
-Pri samostatnej práci na pozíciu Hlavného technika sú nevyhnutné tieto oprávnenia: Vyhlásenie o elektrotechnickom vzdelaní, Kurické skúšky, Preukaz na tlakové nádoby. Pri práci ako pomocník Hlavného technika nie sú všetky oprávnenia nutnosťou.

Spoločnosť Vienna House, je pokračovateľom tradície Vienna International Hotel Management založenej v roku 1989. Hotely rodiny Vienna House môžete nájsť v 7 európskych krajinách: Rakúsko, Česká Republika, Poľsko, Rumunsko, Nemecko, Rusko a Slovensko.