Pridať inzerát

Samostatný/á účtovník / Ekonóm spoločnosti (M/F)

VH COSMETICS s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Drieňová, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac+ mesačné ohodnotenie + 13. plat
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa a evidencia účtovnej agendy spoločnosti:
• Oceňovanie, evidencia a účtovanie majetku.
• Zaistenie platobných transakcií, kontakt s bankou, príprava potrebných dokumentov pre banky, kontrola bankových výpisov, účtovanie bankových dokladov.
• Riešenie otázok súvisiacich s účtovníctvom. Posudzovanie správnosti uzatvorených zmlúv, faktúr z daňového a účtovného hľadiska.
• Plánovanie Cash-flow.
• Dohľad nad správnym a promptným vyplatením dodávateľov, účtovanie odberateľských / dodávateľských faktúr.
• Pripravovanie účtovných a štatistických výkazov, účtovných závierok, zúčtovaní a daňových priznaní.
• Zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek.
• Kontrola podkladov pre DPH a kontrola plnenia daňových povinností, zastupovanie spoločnosti v daňovom konaní.
• Vypracovávanie daňových priznaní.

Zabezpečenie personálnej a mzdovej agendy:
• Komunikácia a management dodávateľa služby mzdovej učtárne.
• Riadenie personálnej agendy a relevantných smerníc.
• Zabezpečenie BOZP (v spolupráci s dodávateľskou agentúrou).

Ďalšie administratívne úlohy:
• Spracovanie výkazu odpadov.
• Vypracovávanie a evidovanie interných predpisov.
• Podpora / poradenstvo managementu spoločnosti.

Práca v príjemnom kolektíve
Práca v stabilnej firme s rastúcim potenciálom
Možnosti osobného rozvoja a profesného rastu
Multisport karta, príspevok na stravné, počítač a mobil aj na súkromné účely (po zapracovaní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, účtovníctvo

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý
ABRA Gen - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

ekonóm a personalista

Počet rokov praxe

3

• Analytické, logické myslenie
• Samostatnosť
• Predpoklady pre tímovú prácu
• Precíznosť (presnosť),
• Spoľahlivosť a zodpovednosť,
• Schopnosť učiť sa nové veci a flexibilita
• Znalosť dane – DPH, DzP PO, DMV

Medzinárodná rodinná obchodná spoločnosť s exkluzívnym kozmetickým a farmaceutickým tovarom, pôsobiaca vyše 30 rokov na Slovenskom aj Českom trhu. Spoločnosť pôsobí v segmentoch maloobchod aj veľkoobchod. Našimi klientmi sú retailoví hráči ako dm drogeriemarkt, drogérie Teta, 101 drogérie, Kaufland, Tesco atď. Na lekárenskom trhu sú našimi partnermi distribučné spoločnosti Phoenix, Unipharma, MedArt, Pharmos a siete lekární Benu, Dr.Max, Plus lekárne, Vaša lekáreň a pod...

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov