Pridať inzerát

Daňový konzultant - senior (Bratislava alebo Piešťany)

VGD SLOVAKIA s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiacMzda bude predmetom dohody na základe skúseností a seniority kandidáta
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príprava daňových priznaní k DPH ako aj pre daň z príjmov právnických osôb, fyzických osôb
• poskytovanie daňového poradenstva v oblasti DPH, dane z príjmov vrátane medzinárodného zdaňovania,
• príprava dokumentácie k transferovému oceňovaniu,
• komunikácia s daňovými úradmi, • príprava rôznych daňových podaní,
• zastupovanie klientov v daňovom konaní,
• spolupráca s ostatnými kolegami z oddelenia ako aj naprieč oddeleniami.

• priestor pre odborný a kariérny rast,
• veľa príležitostí pre získanie nových informácií a skúseností,
• možnosť sebarealizácie – veľký priestor pre prinášanie nových nápadov a riešení,
• podpora vzdelávania, systém interných aj externých vzdelávacích programov,
• odmeňovací systém a rozsiahly systém benefitov,
• flexibilná pracovná doba,
• v prípade jazykového vybavenia zamestnanca možnosť toto aktívne využívať,
• ponúkame vysokú mieru samostatnosti a s tým spojenú aj zodpovednosť.

Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

ekonómia

Počet rokov praxe

3

• prax v oblasti daňového poradenstva (3-4 roky) je podmienkou
• skúsenosti v oblasti transferového oceňovania sú výhodou
• licencia daňového poradcu je výhodou, nie však je podmienkou,
• znalosť podvojného účtovníctva,
• analytické schopnosti,
• samostatnosť,
• komunikatívnosť,
• tímový hráč,
• silná orientácia na zákazníka

Sme nadnárodná spoločnosť, na trhu pôsobíme viac ako 30 rokov, v SR 15 rokov, sme 5-ta najväčšia audítorská spoločnosť na Slovensku. Poskytujeme služby účtovného, daňového poradenstva, audítorské služby, finančné riadenie, akvizície, služby due diligence, projektové služby. V súčasnosti v hlavnom pomere zamestnávame viac ako 150 odborných pracovníkov.
Chcete pracovať pre poradenskú spoločnosť VGD Slovakia?
Ak je pre Vás dôležité pri výbere nového zamestnania pracovné prostredie, priateľská pracovná atmosféra a možnosť dynamického rozvoja, hľadáme práve Vás bližšie sa o nás dozviete na našej webstránke: https://sk.vgd.eu/sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VGD SLOVAKIA, s.r.o.
Moskovská 13
811 08 Bratislava