Pridať inzerát

Asistent daňového poradcu - junior (Piešťany)

VGD SLOVAKIA s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Krajinská, Piešťany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacZákladná mzda závisí od seniority a skúseností kandiáta
  • Termín nástupu: 01.09.2020

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- asistencia pri zostavovaní a kontrole daňových priznaní
- príprava podkladov pre analýzy daňových rizík
- spolupráca pri vypracovávaní stanovísk k daňovým problematikám v oblasti DPH, dane z príjmov, iných daní
- spolupráca pri vypracovávaní stanovísk k medzinárodnému zdaňovaniu
- príprava podkladov pre odborné poradenstvo pre klientov
- reporting podľa požiadaviek klienta

- možnosť odborného aj kariérneho rastu
- podpora vzdelávania, systém interných aj externých vzdelávacích programov
- motivačný odmeňovací a benefitný systém
- flexibilná pracovná doba

Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Súčasťou výberového konania je aj odborný test.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo alebo Ekonómia

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- prax s vedením účtovníctva výhodou
- znalosť legislatívy pre oblasť účtovníctva a daní v prostredí SR výhodou
- dobré komunikačné zručnosti
- analytické a logické uvažovanie

Sme nadnárodná spoločnosť, na trhu pôsobíme viac ako 30 rokov, v SR 15 rokov, sme 5-ta najväčšia audítorská spoločnosť na Slovensku. Poskytujeme služby účtovného, daňového poradenstva, audítorské služby, finančné riadenie, akvizície, služby due diligence, projektové služby. V súčasnosti v hlavnom pomere zamestnávame viac ako 150 odborných pracovníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Moskovská 13
811 08 Bratislava