Finanzpartner a.s., Hľadáme nové talenty - finančný sprostredkovateľ

VEZ GROUP s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 830 EUR/mesiac+ výkonnostné bonusy
  • Termín nástupu: 01.09.2021
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRIORITNE prijímame AMBICIÓZNYCH, komunikatívnych kolegov aj bez skúseností v oblasti finančníctva, ktorých zaujíma práca v banke alebo v poisťovni. Resp. rád by pracoval v oblasti finančníctva, len nemá dostatočné vzdelanie alebo prax, aby ho prijali do banky alebo na vedúce pozície vo finančníctve.

Hľadáme nové talenty!!!
Bezplatné zaškolenie zabezpečí spoločnosť Finanzpartner, a.s. a následne zabezpečí aj pracovnú pozíciu. Po zaškolení Vám zabezpečíme klientsku databázu!

Prijímame na nasledovné pobočky a na novo otvorené pobočky: Dunajská Streda a okolie, Galanta a okolie, Komárno a okolie, Nové Zámky a okolie, Šahy a okolie, Štúrovo a okolie, Veľký Krtíš a okolie, Levice a okolie.

ROZMÝŠĽATE, ČI SA VÁM OPLATÍ PRÍSŤ NA PRACOVNÝ POHOVOR?
- Pracujete ako finančný agent už dlhé roky, no cítite, že nie ste v správnom kolektíve, alebo že máte na viac?
- Zmenili Vám opäť podmienky kariérneho postupu alebo Vás ponížili v kariére?
Spoločnosť Finanzpartner, a.s. investuje do otvorenia ďalších pobočiek.

Náplňou Vašej práce je:
- poskytnúť odborné konzultácie klientom (analýza existujúcich finančných zmlúv ako napr. úvery, investície, poistenia a poskytnúť im výhodnejšiu ponuku, resp. servisovať existujúce zmluvy u klientov.
- s podporou našej spoločnosti budete vedieť budovať a viesť tím finančných agentov.

Výplata 2x do mesiaca! (Tu za každých 15 dní máte vyplatenú odmenu za predchádzajúcich 15 dní!!!)
Obratové bonusy a NÁSLEDNÉ provízie.
Firemné dovolenky do exotických krajín každý rok.
Stabilný kariérny plán, ktorý sa počas existencie spoločnosti nemenil – práve naopak, doplňoval sa o nové benefity.
Najmodernejší informačný systém.
Možnosť frančízovej zmluvy bez poplatku pre lojálnych kolegov.
Možnosť partnerskej zmluvy - ak máte vysoké ambície.

PRIORITNE prijímame: Dunajská Streda a okolie, Galanta a okolie, Komárno a okolie, Nové Zámky a okolie, Šahy a okolie, Štúrovo a okolie, Veľký Krtíš a okolie, Levice a okolie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Financie a bankovníctvo, Poisťovníctvo, Marketing, Ľudské zdroje, Reality

Prax na pozícii/v oblasti

neni potrebná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uchádzač má byť: ambiciózny, lojálny, finančne náročný, príjemné vystupovanie, dobré komunikačné schopnosti, samostatný, pozitívna osobnosť.

Pozícia je vhodná aj pre brigádnikov, osobám na rodičovskej dovolenke aj po pri hlavnom zamestnaní.

Finanzpartner, a.s.
Sme renomovanou a významnou sprostredkovateľskou spoločnosťou na Slovensku.

Pôsobíme na trhu sprostredkovania finančných služieb od roku 2008. Ponúkame niekoľko obchodných modelov spolupráce – štandardný s našim overeným know-how, samostatný s Vašim vlastným know-how alebo ich kombináciu. Charakterizuje nás dodržanie obchodných dohôd počas celej doby spolupráce, dlhodobosť spolupráce a vysoká flexibilita podpory.
www.finanzpartner.sk
www.mamsvojsen.sk
www.porovnajpoistenia.sk

Adresa spoločnosti

Tallerova 5
81102 Bratislava