Pridať inzerát

Office manager

VEVE, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ružová dolina, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1 000 EUR/mesiacpri minimálnom počte 30 hodín/týždeň
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie recepcie 13:00 - 19:00
- v prípade študenta/ov je možné si striedať/podeliť smeny
- osobný kontakt a komunikácia s klientmi jazykovej agentúry
- prijímanie a vybavovanie telefónnych hovorov (aj v anglickom jazyku)
- podpora administratívneho chodu agentúry a teamu lektorov
- pomocné práce organizačného charakteru
- vybavovanie požiadaviek klientov a personálu

- práca v príjemnom prostredí v moderných priestoroch
- výborná dostupnosť (MHD, parkovanie v bezprostrednom okolí)
- healthy workplace (ovocie, pitný režim, káva)
- stress-free pracovné zaťaženie
- možnosť jazykového vzdelávania
- platená dovolenka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Príjemné vystupovanie, dobré komunikačné zručnosti
- Bezchybná znalosť slovenského jazyka slovom NAJMÄ PÍSMOM
- Zodpovedný prístup k práci
- Dobrá znalosť nástrojov MS Office (Outlook, Word, Excel)

Sme jazyková a prekladateľská agentúra s dlhoročnou pôsobnosťou, špecializovaná na korporátnu a komunálnu výučbu, preklady a tlmočenie.