Pridať inzerát

Skladový referent/-ka

Vetter Slovakia s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselná 2, Hlohovec-Šulekovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacpo zaučení zvýšenie platu, mesačné prémie
  • Termín nástupu: ihneď, príp. dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zabehnutého mužského kolektívu skladníkov hľadáme kolegu/kolegyňu na novovytvorenú pozíciu referenta, ktorý by mal na starosť:
- vystavovanie vývozných dokladov (dodacích listov, CMR),
- riadenie nakládky vozidiel (export),
- koordinácia s oddelením logistiky,
- evidencia vratných paliet,
- zadávanie pracovných úloh zamestnancom skladu,
- kontrola správneho zaskladňovania tovaru,
- vykonávanie inventúr v skladových zásobách,
- kontrola čistoty v skladoch,
- ostatné administratívne práce súvisiace so skladovým hospodárstvom

- práca na1 zmenu (6:00-14:00hod.)
- bezplatná doprava do práce z Trnavy a späť,
- kurz na vedenie NZV/VZV, príp. predĺženie platnosti preukazu - občasná práca na elektrickom vozíku,
- teplé obedy - výber zo 4 jedál,

Ďakujeme za zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme uchádzačov vybraných na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

doprava, ekonomika,...

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Word, Excel, Outlook - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť, záujem učiť sa nové veci.

Wir verpacken und veredeln Trockenfrüchte, Nusskerne und Nüsse in der Schale. Unsere Kunden sitzen in ganz Europa.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov