Pridať inzerát

Obchodně technický zástupce pro Maďarsko

VESUVIUS

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Třinec
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 800 - 2 200 EUR/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zahraniční společnost Vesuvius Moravia, s.r.o. se sídlem v Třinci hledá pro svou divizi Slévárenství odborníka na pozici:

OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE PRO MAĎARSKO

Kolega zodpovídá za prodeje a tržby (výrobky/služby/koncepce) společnosti Foseco v zeměpisné oblasti Maďarska v souladu s rozpočtem, cíli a strategií společnosti. Nejdůležitější náplní je navazování a rozvíjení pevných vztahů se zákazníky a distributory. Technik podpory prodeje zodpovídá za řízení a rozvoj stávajících obchodních operací s místními klíčovými zákazníky, distributory a za navazování a rozvoj nových obchodních vztahů s potenciálními zákazníky na určených trzích.

Pracovní náplň:

· Řízení prodejních aktivit v přidělené spádové oblasti

· Zajištění výsledků z obchodování s novými zákazníky

· Zvyšování růstu u klíčových již zavedených zákazníků

· Řízení projektů s ostatními členy týmu

· Řešení operativních problémů vyvstalých u zákazníka

· Upevňování vztahů se stávajícími zákazníky a tvorba sítě nových kontaktů

Požadujeme:

· VŠ v oblasti metalurgie případně podobný technický obor

· 3 - 5 let zkušeností ve slévárenském odvětví nebo podobném oboru

· Plynulá znalost maďarského jazyka PODMÍNKOU – denní kontakt se zákazníky na území Maďarska

· Aktivní znalost angličtiny podmínkou (B2)

· Velmi dobrá znalost práce na PC (Excel, interní databáze, Outlook)

· Komunikačně zdatná osobnost

· Schopnost pracovat pod tlakem

· Samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, schopnost týmové práce i samostatného fungování

Nabízíme:

· Zaměstnání v silné zahraniční společnosti

· Odborné zaškolení a systém stálého vzdělávání

· Mzdové ohodnocení odpovídající zastávané pozici a pracovním výsledkům

· Zaměstnanecké benefity

· Nástup ihned/ dohodou

· Služební auto i k soukromým účelům

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Adresa společnosti

Průmyslová 726
Třinec