Pridať inzerát

Upratovač/ka v OC MAX Trenčín - práca na čistiacom stroji

Verve Facility Services, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: MAX Trenčín, Gen. M. R. Štefánika, Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,5 EUR/hod.mzda je uvádzaná v "čistom"
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie zahŕňa najmä jazdenie na čistiacom stroji, ráno - dôkladné vyčistenie, celodenná údržba čistoty, výpomoc vo food courte počas obedov a podľa potreby - je potrebný zdravotný preukaz (na prácu s potravinami).
Iné upratovacie práce podľa potreby centra.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosť s prácou na čistiacich strojoch výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme upratovacia spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už viac ako 10 rokov, zamestnávame viac ako 200 zamestnancov.Pôsobíme na Slovensku, Česku a Rakúsku.Špecializujeme sa na pravidelné upratovanie, ale taktiež zabezpečujeme technickú správu budov, záhradné práce, DDD služby, kominárske práce.

Adresa spoločnosti

Lazaretská 3/A
811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto