Pridať inzerát

Upratovač

Verve Facility Services, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 - 4,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie v Obchodnom Centre.Náplň práce spočíva v udržiavaní čistoty obchodného centra (pasáže, food court, toalety, garáže, exteriér, meranie teploty návšteníkov).

Informácie o výberovom konaní

Ponúkame dlhodobú a stabilnú prácu.
Prijímame uchádzačov na rôzne pracovné úväzky - 8 hod, 12 hod alebo brigádne na pár hodín denne.
Po reagovaní na našu ponuku Vás sami budeme kontaktovať,prosím nevolať!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

19.5.2021 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zodpovedný prístup k práci
- Spoľahlivosť
- Dochvíľnosť

Sme upratovacia spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už viac ako 10 rokov, zamestnávame viac ako 200 zamestnancov.Pôsobíme na Slovensku, Česku a Rakúsku.Špecializujeme sa na pravidelné upratovanie, ale taktiež zabezpečujeme technickú správu budov, záhradné práce, DDD služby, kominárske práce.

Adresa spoločnosti

Lazaretská 3/A
811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto