Pridať inzerát

Rozpočtár a prípravár stavieb

VERTICAL INDUSTRIAL, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiac13. plat
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si mladý dynamický človek so zmyslom pre dobrodružstvo a so spomienkami na rebéliu spojenú s komínmi?

Máš vyštudovanú stavarinu alebo strojarinu a bavila by Ťa práca vo veľmi špecifickej oblasti?

Hľadáme podporu manažmentu v oblasti prípravy stavieb a ich rozpočtov. Pevne veríme, že rád pracuješ s číslami, baví Ťa behať po stavbách a komíny Ťa fascinujú od detstva. Pomôžeš s obhliadkami stavieb, prípravou rozpočtov na ich výstavbu a s prípravou samotnej stavby. Budeš komunikovať s dodávateľmi a ďalšími osobami, ktoré vstúpia do realizácie. Budeš pravou rukou manažmentu a jednou z úloh bude stáť pri ňom a podporovať ho pri realizáciách stavieb v rôznych fázach projektu. Bude ti zverená zodpovednosť do takej miery, ktorú unesieš a ponúknutá podpora, akej sa Ti možno inde nedostane. Navyše, máš príležitosť využívať angličtinu.

Práca v špecifickom odvetví stavebníctva, možnosť kariérneho rastu.

Informácie o výberovom konaní

www.vertical.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, strojárenstvo a tomu podobné ...

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nie je podmienkou

Počet rokov praxe

3

Samostatnosť, snaha po vzdelávaní

Spoločnosť pôsobí na trhu už 25 rokov, čím si vydobyla dominantné postavenie v oblasti komplexnej starostlivosti o priemyselné komíny a iné výškové stavby.

Adresa spoločnosti

Vertical Industrial a.s.
Líščie Nivy 15,
821 08 Bratislava