Dlhodobá brigáda v sklade pre Vermont (GANT, KARL Lagerfeld, Peak Performance...)

VERMONT Services Slovakia s. r. o.

  • Miesto práce: Golden City Group, s.r.o., Stará Vajnorská 11, 831 04 Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: Ihneď/dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si zodpovedný/á, precízny/a, už si dovŕšil/a 18 rokov a hľadáš si dlhodobú brigádu, radi Ťa uvítame u nás vo Vermonte.

Tvojou úlohou bude:
- vykladanie tovaru do regálov,
- prelepovanie štítkov,
- výpomoc pri skladaní krabíc,
- výpomoc pri balení e-shopových objednávok.

Začiatok pracovného času si môžeš zvoliť sám/sama (medzi 6:00 a 8:00), pracuje sa pracovné dni medzi 6:00 do 18:00.

- Priateľský kolektív,
- flexibilný pracovný čas,
- pitný režim (káva, kofola...).

Informácie o výberovom konaní

Ak Ťa ponuka zaujala, pošli životopis.

Prvé kolo pohovoru absolvuješ online, v rámci druhého kola Ti kolega alebo kolegyňa ukáže sklad a to, aké úlohy Ťa u nás čakajú. Ak všetko klapne, podpíšeme dohodu a môžeš začať brigádovať.

Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu životopisných dát adresovaných spoločnosti Vermont Services Slovakia s.r.o., dávate súhlas so spracovaním týchto údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.12.2021 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Brigáda je vhodná pre uchádzačov od 18 rokov, so zodpovedným prístupom :).

Spoločnosť VERMONT Slovakia, s.r.o., ktorá je súčasťou Vermont Holdingu a.s., zastupuje na území SR značku GANT, La Martina, Peak Performance, Camel Active, Odd Molly, Karl Lagerfeld. Viac informácií o jednotlivých značkách sa dozviete na našej webovej stránke www.vermont.eu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vermont Slovakia
E-mail: poslať životopis