Pridať inzerát

Asistent(ka) predaja/ Runner(ka)

VERMONT Services Slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,3 EUR/hod.4,30 €/hod. + osobné ohodnotenie až do výšky 300 €
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo by ste povedali na prácu u nás, vo Vermonte?

Sme retailová spoločnosť zastrešujúca prémiové značky, ako GANT, Karl Lagerfeld, La Martina, Peak Performance, Odd Molly a Camel Active. Špičkový zákaznícky servis a profesionálny prístup je pre nás samozrejmosťou. Ak je naša filozofia Vášmu srdcu blízka, budeme radi, ak sa ozvete - aktuálne hľadáme posilu do tímu, kolegu alebo kolegyňu na pozíciu Runner.

Čo si pod pozíciou môžete predstaviť?
Náplň práce je rovnaká, ako pri pozícii Asistent(ky) predaja.
Aktívne sa podieľa na predaji koncovému zákazníkovi, poskytuje odborné poradenstvo a služby zákazníkom, plní úlohy, ktoré dostane od nadriadeného a zodpovedá za ich vykonanie. Taktiež vykonáva príjem a kontrolu tovaru a aktívne sa zaoberá zlepšovaním služieb zákazníkom.

Kde je potom rozdiel?
Vo flexibilite :)

Na tejto pozícii nemáte fixné pracovné miesto, ale smeny Vám plánujeme (spolu s Vami) podľa potrieb na predajniach.
Na oplátku za Vašu flexibilitu Vám ponúkneme široký rozsah: spoznáte všetky naše značky, (Bratislavské) predajne a spoznáte mnoho perfektných ľudí.

Ak chcete vidieť, ako sa u nás žije, klikajte na náš Instagram @lifebyvermont.

ČO PONÚKAME?

• Ako jedna z mála retail firiem vyplácame celú mzdu oficiálne, čo hlavne oceníte
pri vybavovaní hypotéky :).
• Mesačné preplácanie nadčasov aj s príplatkom.
• Zamestnanecké zľavy.
• Firemné akcie a iné aktivity.
• Zamestnanecké oblečenie.
• Flexibilnú pracovnú dobu, ktorú si plánujete spolu s Retail Manažérkou.
• Zamestnanie v úspešnej a dynamickej medzinárodnej spoločnosti.
• Priateľský kolektív a rodinné prostredie - nielen v inzeráte, naozaj.
• Zaujímavé platové ohodnotenie a bonusy.
• Možnosť kariérneho rastu a osobného vzdelávania.

Telefonicky budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu životopisných dát adresovaných spoločnosti VERMONT Slovakia, s.r.o., dávate súhlas so spracovaním týchto údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

ČO OD VÁS OČAKÁVAME?

• Skúsenosti s predajom odevov, šperkov alebo iného sortimentu z módneho odvetvia.
• Počítačové znalosti - MS Office (Excel, Word), internet, e-mail.
• Zmysel pre módu.
• Kultivovaný vzhľad a výborné komunikačné zručnosti.
• Prozákaznícky prístup.
• A samozrejme už spomínanú flexibilitu.

Ak rád/rada spoznávate nových ľudí, nemáte problém zapadnúť do akéhokoľvek kolektívu a neobľubujete nudu či stereotyp, určite si u nás prídete na svoje.

Spoločnosť VERMONT Slovakia, s.r.o., ktorá je súčasťou Vermont Holdingu a.s., zastupuje na území SR značku GANT, La Martina, Peak Performance, Camel Active, Odd Molly, Karl Lagerfeld. Viac informácií o jednotlivých značkách sa dozviete na našej webovej stránke www.vermont.eu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vlčie Hrdlo 53
821 07 Bratislava