Pridať inzerát

Obchodník s výživovými doplnkami (B2B segment)

verdeline s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 100 EUR/mesiacdohodou - provízia z predaja
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

verdeline s.r.o. je rodinná spoločnosť, ktorá sa zaoberá maloobchodným ako aj veľkoobchodným predajom kvalitných produktov, nielen z radov výživových doplnkov pod vlastnou značkou.

Pre zabezpečenie ďalšieho rastu v niektorých krajoch SR, hľadáme skúsených distribútorov s kontaktmi v privátnych lekárňach, obchodoch s výživovými doplnkami a iných špecializovaných predajniach. Veríme, že osobný kontakt špičkového predajcu, ktorý pravidelne udržuje profesionálny vzťah so svojimi klientmi, sa nedá ničím nahradiť.

A preto hľadáme práve Vás!
Skúsených profesionálov, ktorí pre zákazníka zabezpečia takmer aj to nemožné. Obchodných zástupcov, ktorí sa postarajú o obrat a rozšírenie značky verdeline.

Ponúkame:

- spoluprácu pre obch. zástupcov z krajov BA, TT, TN
- certifikované a vysokokvalitné produkty
- je možné vykonávať aj súbežne s inou činnosťou
- stále sa rozširujúci sortiment výrobkov
- on-line predajný a objednávkový systém
- krátke dodacie lehoty vďaka flexibilite a skladovým zásobám
- korektné jednanie a plnú podporu našich spolupracovníkov

Očakávame (je nutné spĺňať všetky podmienky):

- profesionalitu a reálne skúsenosti s distribúciou výživových doplnkov a podobných produktových kategórií (lieky, lekárenská kozmetika)
- aktívne kontakty na konkrétnych odberateľov (lekárne, bioobchody a pod.)
- mobilita - vlastné vozidlo
- živnostenský list (alebo obch. spoločnosť)
- spoluprácu na základe zmluvy o obch. zastúpení (nie pracovná!)

A ako ďalej?

Napíšte nám, prosím, v e-maile niečo o sebe, ako si predstavujete spoluprácu a čo nám viete ponúknuť Vy, ako najvhodnejší kandidát.

Viac informácií o nás a našich produktoch nájdete na našom webe www.verdeline.eu

Tešíme sa na spoluprácu práve s Vami!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

verdeline s.r.o. je rodinná spoločnosť, ktorá sa zaoberá maloobchodným ako aj veľkoobchodným predajom kvalitných produktov nielen z radov výživových doplnkov pod vlastnou značkou.