Sales manager/ distribútor/ obchodník s výživovými doplnkami (B2B segment)

verdeline s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou - provízie z predaja
  • Termín nástupu: 1.2.2021
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

verdeline s.r.o. je rodinne založená spoločnosť, ktorá sa zaoberá maloobchodným ako aj veľkoobchodným predajom kvalitných produktov nielen z radov výživových doplnkov pod vlastnou značkou.

Pre zabezpečenie ďalšieho rastu na celom území SR hľadáme skúseného distribútora s kontaktmi v privátnych lekárňach, obchodoch s výživovými doplnkami a inými špecializovanými predajňami.

Veríme, že osobný kontakt špičkového predajcu, ktorý pravidelne udržuje profesionálny vzťah so svojimi klientmi, sa nedá ničím nahradiť.

A preto hľadáme práve Vás!
Skúsených profesionálov, pre ktorých je očný kontakt pri stisnutí rúk rovnako samozrejmý ako samotné dýchanie.
Obchodníkov, ktorí pre zákazníka zabezpečia takmer aj to nemožné.
..a úspešných predajcov, ktorí sa postarajú o obrat a rozšírenie značky verdeline.

Ponúkame:

- spoluprácu pre distribútorov z krajov BA, TT, TN, ZA, BB, PO, KE
- certifikované a vysokokvalitné produkty
- široký sortiment (aktuálne cez 70 produktov)
- krátke dodacie lehoty vďaka flexibilite a pravidelne dopĺňaným skladovým zásobám
- korektné jednanie a plnú podporu našich spolupracovníkov

Očakávame:

- profesionalitu a reálne skúsenosti s distribúciou výživových doplnkov a podobných produktových kategórií
- aktívne kontakty na konkrétnych odberateľov
- spoluprácu na základe obchodnej zmluvy

A ako ďalej?

Napíšte nám, prosím, v e-maile niečo o sebe, ako si predstavujete spoluprácu a čo nám viete ponúknuť vy, ako najvhodnejší kandidát.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len úspešných uchádzačov o spoluprácu.

Viac informácií o nás a našich produktoch nájdete na našom webe www.verdeline.shop

Tešíme sa na spoluprácu práve s Vami!

Váš verdeline.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Adresa spoločnosti

Michalská 9
811 03 Bratislava - mestská časť Staré Mesto