Pridať inzerát

Strojník energetických zariadení

Veolia Energia Slovensko, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacvýška základnej mzdy závisí od skúseností kandidáta + príplatky za zmennosť + ročná výkonnostná odmena
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovné úlohy a hlavné zodpovednosti:
- Bezpečné prevádzkovanie a obsluha nasledovných zariadení - kotle, kompresory, čerpadlá, tlakové nádoby a pod.
- Operatívne odstraňovanie zistených porúch na zmene
- Vykonávanie preventívnej a korektívnej údržby mechanických a elektrických zariadení
- Vykonávanie pravidelných preventívnych kontrol zariadení podľa stanovených rozpisov a termínov
- Spolupráca s externými pracovníkmi, ktorí vykonávajú servis na našich zariadeniach
- Pracovný režim: od 6:00 do 18:00 hod. a od 18:00 do 6:00 (zmennosť: 2xdenná, 2xnočná, 4 dni voľna)

- Ročná výkonnostná odmena (13. plat)
- Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- Stravné lístky v hodnote 6,30 € (za každú odpracovanú zmenu)
- Refferal bonus - za vyhľadanie nového zamestnanca od 200 do 600 €
- Doplnkové dôchodkové poistenie - príspevok zamestnávateľa do 3. piliera
- MultiSport karta pre zamestnanca a jeho rodinných príslušníkov
- Príspevky pri životných a pracovných jubileách
- Regeneračný príspevok
- Vzdelávanie a rozvoj zamestnanca
- Práca na jednom stálom mieste (bez nutnosti cestovať)

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v skupine Veolia Energia na Slovensku.

Na základe CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor. Kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

O výsledku výberového konania budete informovaný písomne.

Žiadosti a osobné údaje neúspešných kandidátov budú zlikvidované v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stredná odborná škola - technického zamerania

Vodičský preukaz

B

- radi uvítame kandidáta v obdobnou praxou aspoň 2-3 roky
- zručnosti mechanického údržbára, inštalatéra
- znalosť z oblasti vyhradených technických zariadení
- schopnosť prijať zodpovednosť
- samostatnosť, dôslednosť, schopnosť pracovať v tíme

Skupina Veolia Energia na Slovensku, energetická divízia medzinárodnej skupiny Veolia, poskytuje služby obciam, mestám a priemyselným zákazníkom v oblasti energetiky s cieľom prinášať efektívne energetické riešenia a širokú paletu služieb s vysokým štandardom nárokov na ochranu životného prostredia.

Uplatňujeme využívanie obnoviteľných zdrojov energie, hlavne biomasy. Optimalizujeme technickú, ekonomickú a environmentálnu prevádzku zverených zariadení.
Naše služby zahŕňajú zabezpečenie centrálneho zásobovania teplom, výrobu tepla, stlačeného vzduchu, elektrickej energie, chladu a pary, tzv. priemyselných médií a energií. Zabezpečujeme plynulú prevádzku tepelnotechnických zariadení, kogeneračných jednotiek, klimatizačných a elektrických zariadení až po komplexnú správu budov.

Poskytujeme energetické služby na Slovensku už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov