Pridať inzerát

Elektrikár ( Košice )

Veolia Energia Slovensko, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 EUR/mesiacod 650 /plus pohyblivá zložka mzdy
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

náplň práce:

• Odstraňuje havarijné stavy, výkon havarijných zásahov na základe nahlášok vedúcich pracovníkov, Dispečingu.
• Odstraňuje prípadné reklamácie k spokojnosti zákazníka.
• Vykonáva pravidelnú a bežnú údržbu elektrotechnických
zariadení, elektro rozvádzačov, zabezpečuje a kontroluje ich prevádzkyschopnosť.
• Odstraňuje revízne závady EZ , prevádzkové poruchy a odovzdáva podklady pre fakturáciu
• Plní požiadavky týkajúce sa bežnej údržby, opráv a porúch.
• Vykonáva iné pomocné práce, montáž, opravu a údržbu elektroinštalácie a iné drobné opravy
• Operatívne rieši vzniknuté technické stavy a náležitosti.
• Vedie a eviduje príslušnú technickú dokumentáciu - zápis servisných zásahov v prevádzkových a montážnych denníkoch v rámci svojho pracovného zaradenia.
• Zabezpečuje získanie údajov z regulátorov, riadiacich systémov, snímačov s archivačnými protokolmi a odovzdáva podklady k ďalšiemu spracovaniu.
• Správne, včas nahlasuje vedúcim pracovníkom v spolupráci s dispečingom HS, termíny realizácie výkonu montážnych popr. demontážnych elektro- údržbárských prác.

- ročný výkonnostný bonus
- práca v stabilnej spoločnosti
- 2 dni voľna navyše
- vzdelávanie a rozvoj zamestnancov
- sociálny fond a iné v zmysle Kolektívnej Zmluvy

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v skupine Veolia Energia.

Na základe CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor najneskôr do 15 dní alebo Vás budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Ak Vás nebudeme do 15 dní kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti. V zmysle zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.

O výsledku výberového konania budete informovaný písomne.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2021 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

, elektrotechnické, strojárske

Vodičský preukaz

B

Požiadavky na pozíciu Elektrikár:
• osvedčenie EZ §22 vyhlášky 508/2009 Z.z
• relevantná prax minimálne 2 rokov v oblasti elektro - údržby
• vítaná znalosť princípu rozvodov ÚK,SV,TV

Všeobecné požiadavky
• vodičský preukaz sk. B, aktívny vodič
• technická zručnosť, technické myslenie, orientácia na detail
• schopnosť rýchlo sa učiť a aplikovať nové skúsenosti v praxi
• samostatný a zodpovedný prístup
• proaktivita, vysoké pracovné nasadenie

Skupina Veolia Energia na Slovensku, energetická divízia medzinárodnej skupiny Veolia, poskytuje služby obciam, mestám a priemyselným zákazníkom v oblasti energetiky s cieľom prinášať efektívne energetické riešenia a širokú paletu služieb s vysokým štandardom nárokov na ochranu životného prostredia.

Uplatňujeme využívanie obnoviteľných zdrojov energie, hlavne biomasy. Optimalizujeme technickú, ekonomickú a environmentálnu prevádzku zverených zariadení.
Naše služby zahŕňajú zabezpečenie centrálneho zásobovania teplom, výrobu tepla, stlačeného vzduchu, elektrickej energie, chladu a pary tzv. priemyselných médií a energií. Zabezpečujeme plynulú prevádzku tepelnotechnických zariadení, kogeneračných jednotiek, klimatizačných a elektrických zariadení až po komplexnú správu budov.

Poskytujeme energetické služby na Slovensku už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Einsteinova 21
851 01 Bratislava