Pridať inzerát

Crew (Predajca zmrzliny / Barista)

VELICE s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nová Dubnica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.Crew (Predajca zmrzliny / Barista) - od 5E/hod
  • Termín nástupu: Marec 2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Crew (Predajca zmrzliny / Barista):
tvojou úlohou bude komunikovať so zákazníkmi, vedieť im ponúknuť presne to čo im spraví super deň, udržiavať poriadok a zavedený systém práce v prevádzke.

(krátky/dlhý týždeň alebo možnosť dohodnúť si pracovný čas, vhodné pre absolventov, študentov VŠ alebo mamičky)

Príplatky za sviatky a víkendy,
Pri plnom úväzku po splnení dohodnutých podmienok možnosť plateného voľna nad rámec dovolenky počas mesiacov mimo sezóny,
Rôzne odmeny k základnej mzde (podľa množstva odpracovaného času, pracovného nasadenia, plnenia pracovných úloh a pod.),
Zľavy na naše produkty (zamestnanecká "benefit" karta),
Možnosť príspevku na dopravu do zamestnania,

Dôležitejšie ako roky praxe a veľké skúsenosti sú pre nás tvoja ochota pracovať a učiť sa, dobre odvedená práca a férový prístup. Všetko ostatné čo budeš potrebovať ťa naučíme.
CV s fotografiou nám zasielajte mailom.
Ďakujeme za záujem každého uchádzača.
Budeme kontaktovať vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, dochvíľnosť, cit pre poriadok, schopnosť organizovať si prácu, príjemné vystupovanie, nadšenie pre gastronómiu.

Zaoberáme sa výrobou a predajom zmrzliny, kávy, nápojov a zmrzlinových dezertov.

Adresa spoločnosti

Sklenárova 32
821 09 Bratislava