Pridať inzerát

Manažér projektov, Bratislava

Vekra a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Bratislava
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 300 - 1 800 EUR/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACOVNÁ NÁPLŇ:

Realizácia významných zákaziek a obchodných prípadov v danom regióne v súlade s obchodnou stratégiou a politikou spoločnosti

Zodpovednosť za technickú a koordinačnú realizáciu zákaziek (panelové domy, verejné obstarávanie, developerské projekty)

Zodpovednosť za dodržanie zmluvných podmienok, finančného rozpočtu a časového harmonogramu projektu, príprava dodatkov k ZOD (zmluva o dielo)

Zaistenie technického servisu vrátane zamerania stavebných otvorov

Zadávanie zákaziek do výroby, dodržiavanie výrobných a expedičných termínov podľa kapacitného plánu a firemných postupov

Dohľad nad realizáciu montážnych prác v súlade s montážnymi predpismi

Vedenie a kontrola stavebného denníka, účasť na kontrolných dňoch

Príprava podkladov pre fakturáciu a zodpovednosť za vecnú a formálnu kontrolu dodávateľských a odberateľských faktúr

Sledovanie vývoja na trhu a u konkurencie, návrhy nových technických riešení a ich implementácia

Spolupráca s manažérom pre kľúčových zákazníkov a manažérom OTP

Komunikácia naprieč spoločnosťou, predovšetkým s oddelením Verejných zákaziek a Developerských projektov

POŽADUJEME:

SŠ / VŠ vzdelanie v odbore stavebníctva vítané

Prax v obore stavebných výplní alebo stavebnom priemysle podmienkou

Predchádzajúca skúsenosť s prípravou harmonogramov, koordináciou a realizáciou veľkých zákaziek v oblasti stavebníctva

Technická znalosť stavebných výrobkov vrátane zamerania stavebných otvorov, porozumenie stavebnej a projektovej dokumentácii

Znalosť priechodu zákazky firmou a obchodného procesu

Znalosť problematiky pohľadávok a reklamácií

Orientácia na výsledok a zákazníka

Profesionálne komunikačné a vyjednávacie schopnosti

Vodičský preukaz sk. B, práca na PC (MS Office), znalosť softvéru Klaes, a CADu - výhodou

PONÚKAME:

Zamestnanie v dominantnej firme na trhu v segmente stavebných výplní

Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti / perspektíva vo významej a stále sa rozvíjajúcej spoločnosti

Zaujímavo rastúci príjem závislý na výkonoch

Systém firemného vzdelávania a rozvoja

Priestor pre profesijný rast a rozvoj

Kancelária so showroomom obchodného zastúpenia v regióne

Firemné vozidlo aj na súkromné účely, dátový telefón, notebook, 5 týždňov dovolenky

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Adresa společnosti

Sokolovská 651
18600 Praha