Pridať inzerát

Kuchár/kuchárka vo vegan bistre

VEGAN KIOSK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 20. mája 2022, dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vítame ťa vo Vegan Kiosk Bistro, nachádzajúce sa v srdci Bratislavy na Grosslingovej 11. V roku 2016 sme otvorili náš kiosk, s cieľom stať sa prvý vegan street food na Slovensku. To sa nám aj podarilo. O pár rokov neskôr sme prešli inováciami vegánskeho sveta, vytvorili sme tak moderné, rodinné bistro, kde vládne hlavne pozitívna energia.

Naše pozície sú otvorené pre kuchárky/kuchárov,

Náplň práce pre kuchára:
- príprava minútkových jedál
-príprava na a'la carte.
- príprava a koncipovanie týždenného obedového menu
- udržiavanie čistoty v kuchyni a na pracovisku
- zodpovednosť a kontrola skladu a tovaru
- zodpovednosť za chod kuchyne
- oceňujeme prínos nových nápadov
- varenie obedového menu/ výdaj burgrov, wrapov, hlavných jedál

- práca v mladom kolektíve
- žiadne náročné 12ky/ 14 hodinové smeny u nás nie sú, práca vhodná aj pre ženy
- možnosť finančného ohodnotenia
- káva, pitný režim, teplé vegan jedlo je u nás samozrejmosťou
- ponúkame stabilné pracovné miesto
- práca s vegánskymi surovinami
- rodinné bistro, naši hostia sú naši kamaráti, preto ak si komunikatívny určite budeš rád nadväzovať nové priateľstvá

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia, kuchár/čašník

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómia

Počet rokov praxe

2

-tímový hráč
-zodpovednosť
-flexibilita
-kreativita
-komunikatívnosť
- cielavedomosť

Sme vegánske bistro v srdci Starého mesta v Bratislave.