Pridať inzerát

Manažér kvality

Veeser Plastic Slovakia k.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavská 517, Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacďalšie zložky mzdy v závislosti od skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovanie, auditovanie a rozvoj systému riadenia kvality podľa
DIN ISO 9001:2008 ( prípadne TS 16 949 ),
- školenie spolupracovníkov a kontrola uplatňovania zásad kvality v
praxi,
- plánovanie skúšok a vypracovanie skúšobných, pracovných a baliacich
pokynov; uplatňovanie metódy FMEA spoločne s vedúcimi projektov,
- vyhodnocovanie a interpretácia výsledkov skúšok a opatrenia kvality
pomocou používaných štatistických metód,
- analýza výrobných procesov, zisťovanie príčin chýb, stanovenie
opatrení na odstránenie chýb (krátkodobé a dlhodobé opatrenia)
spoločne s vedúcimi jednotlivých oddelení,
- realizácia skúšok (vstupná a výstupná kontrola vo výrobe), hodnotenie dodávateľov a
procesov,
- spracovanie reklamácií vo firme; úzka spolupráca so zákazníkmi za
účelom zlepšovania kvality; sem spadajú príležitostné audity
zákazníkov,
- evidencia a kalibrácie meracích prostriedkov, spracovanie správ o
skúškach prvých vzoriek,
- školenie a vzdelávanie všetkých pracovníkov v otázkach opatrení pre
zabezpečenie kvality,
- spracovanie správ "EMPB" pre nové výrobky na zákazníkov (PPAP).

- motivujúce finančné ohodnotenie,
- výborný kolektív ,
- TPP, stabilné pracovné miesto,
- vhodné pre inžinierov kvality - senior ( odborný rast ).

Po zhromaždení všetkých údajov sa ozveme len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v odbore min 3 roky,
- analytické myslenie,
- pokročilé znalosti MS Office.

Dcérska spoločnosť zahraničnej rodinnej firmy zaoberajúca sa výrobou výliskov a konštrukčných celkov z plastických hmôt, návrhom a výrobou vstrekovacích foriem aj pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Veeser Plastic Slovakia k.s
Bratislavská 517
91101 Trenčín