Pridať inzerát

Office Assistant

Vectary s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: 21.6.2021
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Vectary tímu hľadáme šikovnú/ého Office Asistentku/a - osobu, ktorá nám pomôže dosiahnuť bezproblémový chod kancelárie počas zastupovania našej kolegyne na obdobie zhruba 2 mesiace, pričom v prípade spokojnosti je možná dlhodobá spolupráca. U nás môžeš pracovať na full time, part time alebo dohodou. Ponúkneme Ti priestor na vlastné nápady a sebarealizáciu. Hľadáme osobu s vynikajúcimi organizačnými a komunikačnými schopnosťami, s orientáciou na vysokú kvalitu práce a zodpovednosť. Jedná sa o pozíciu v stabilnom prostredí softvér firmy s domácou a medzinárodnou pôsobnosťou.

Právomoci a zodpovednosti:
· poskytovanie administratívnej a organizačnej podpory pre manažment
· starostlivosť o chod kancelárie a riešenie administratívnych úloh súvisiacich s prevádzkou firmy (kontrola kancelarii, dokupovanie potrieb)
· pomoc s onboardingom a inými HR administrativnymi cinnostami
· organizácia pošty
· pomoc pri likvidácii a predaji nabytku
· pomoc pri udržiavaní a zavádzaní poriadku v interných systémoch (Notion)
· pomoc pri obstarávaní kancelárskeho vybavenia
· archivácia a skenovanie dokumentov (zmluvy, smernice, výstupy z BOZP školení)
· operatívne úlohy od členov vedenia spoločnosti
· asistencia pri organizovaní firemných podujatí, príprava emailov a komunikácia so zamestnancami

Osobnostné predpoklady
· Anglický jazyk - plynule - písať aj čítať
· ideálnym kandidátom je človek, ktorého baví administratívna práca
· lojalita, dôveryhodnosť, dôslednosť, spoľahlivosť a diskrétnosť
· multitasking
· zmysel pre detail, iniciatívnosť, spoľahlivosť, organizáciu
· komunikatívnosť, príjemné a reprezentatívne vystupovanie
· pozitívne myslenie a proaktívny prístup

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

VECTARY is a powerful 3D content creation and publishing platform for Web & AR. With the free built-in browser-based 3D studio, anyone can create, share and customize 3D assets, scenes or product renders.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VECTARY s.r.o.
Ul. 29. augusta 36/a
81109 Bratislava