Pridať inzerát

Technik zákazníckej podpory

Varistar, s.r.o.

  • Miesto práce: Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 800 EUR/mesiacPolročné prémie, služobné vozidlo na súkromné použitie
  • Termín nástupu: 01-02/2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Podpora vývoja interných aplikácií (konfigurácia, správa serverov, testovanie vyvinutých aplikácií)
• Dokumentácia vyvíjaných aplikácií
• Inštalácia a údržba terminálov a variabilných aplikačných systémov
• Zákaznícka podpora pre tieto systémy a terminály
• Správa systémov založených na technológiách Docker, MySQL, PostgreSQL/PostGIS
• Školenie koncových používateľov - zákazníkov
• Spolupráca na vývoji systému - testovanie, nasadenie, dokumentácia
• Komunikácia s klientmi po telefóne a na osobných stretnutiach.
• Komunikácia s externými dodávateľmi
• Príprava a aktualizácia používateľských príručiek pre terminály a systémy
• Táto pozícia je priamo podriadená majiteľovi spoločnosti.

Čo vám môžeme ponúknuť
• "Rodinné" prostredie malej spoločnosti
• Práca v mladej spoločnosti s prestížnymi oceneniami (Deloitte Technology Fast 50 2020 - Impact Star, Technologický projekt roka 2019, Finalista Start Up roka 2018)
• Práca v dynamickom tíme
• Flexibilita pri práci v domácej kancelárii
• Tím pod vedením skúsených manažérov
• Pomôžete vytvoriť jedinečný produkt, v ktorom je veľmi obmedzená konkurencia.
• Príležitosť získať medzinárodné skúsenosti - s našimi službami expandujeme do krajín strednej a východnej Európy
• Vzhľadom na dynamický rast spoločnosti očakávame kariérny rast uchádzača spolu so spoločnosťou
• Služobné vozidlo na súkromné použitie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Znalosť IT technológií a telekomunikácií - Pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý
Manuálna zručnosť - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• nevyžadujeme znalosť programovania
• schopnosť udržiavať a rozvíjať vzťahy s klientmi
• príjemné a priateľské správanie
• ochota učiť sa nové veci
• časová flexibilita
• komunikatívnosť
• samostatnosť
• kreativita
Výhodou bude, ak dokážete
• základné znalosti GIS
• základné znalosti elektrotechniky (meranie obvodov pomocou multimetra, drobné spájkovanie atď.)
• skúsenosti s vývojom, testovaním a dokumentáciou aplikácií
• aktívna znalosť angličtiny

Varistar, s. r. o., je čisto česká úspešná spoločnosť, ktorá sa zaoberá poskytovaním služieb založených na informačných technológiách pre poľnohospodárstvo v strednej a východnej Európe. Hlavnou oblasťou činnosti je zber a spracovanie dát a ich využitie na efektívnu aplikáciu hnojív, osív a prípravkov na ochranu rastlín prostredníctvom variabilného umiestnenia v závislosti od heterogenity polí.
Služba Varistar, ktorú prevádzkuje naša spoločnosť, je jedinečná svojím rozsahom. Viac informácií nájdete na stránke www.varistar.cz
Ponúkame flexibilitu rastúcej spoločnosti, zaujímavé skúsenosti v novej oblasti, rozvoj a kariérny rast spolu so spoločnosťou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov