Pridať inzerát

Koordinátor nemeckých projektov

VANBO s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prievidza
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 2 400 EUR/mesiacHorná hranica mzdy je neobmedzená, záleží od šikovnosti kandidáta.
  • Termín nástupu: Jún/Júl
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Identifikácia nových príležitostí na trhu v oblasti stavebníctva v Nemecku
• Budovanie pozitívnych a silných vzťahov s potenciálnymi aj existujúcimi klientmi
• Zodpovednosť za procesy spojené s manažovaním nových obchodných príležitostí a potenciálnych zákazníkov
• Komunikácia s klientmi v nemeckom jazyku
• Príprava a posúdenie obchodných zmlúv
• Koordinácia existujúcich projektov, mapovanie trhu a potenciálnych zákazníkov v rámci segmentu

BENEFITY:
• Variabilná zložka platu
• Príjemné pracovné prostredie
• Možnosť prinášať a implementovať nové riešenia a návrhy

Do nášho tímu hľadáme šikovnú/šikovného kolegyňu/kolegu. Tvojou úlohou bude manažovať svoje vlastné projekty a komunikovať s nemeckými klientmi na dennej báze (nemecký jazyk potrebný).
Tvoja rola si bude vyžadovať neustále hľadanie rovnováhy medzi spokojnosťou klientov a našou úspešnosťou. Cieľom je zefektívňovanie existujúcich procesov, prinášanie zmien do zabehnutých systémov, prinášanie a realizácia nových nápadov.

Dôležité je chcieť, všetko ostatné ťa naučíme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2021 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• proaktívny prístup ( hľadať spôsoby, nie dôvody )
• schopnosť pracovať samostatne
• orientácia na cieľ
• zodpovedný prístup, neustála chuť sa zlepšovať
• dobrá organizácia práce a času
• sebavedomé zodpovedné a kreatívne myslenie
• Výborné komunikačné, prezentačné a vyjednávacie zručnosti

Sme rýchlo rastúca spoločnosť so sídlom na Slovensku. Spolupracujeme s viacerými firmami v Nemecku.

Adresa spoločnosti

Ernestta Ottu 1
972 71 Nováky