Pridať inzerát

Obchodní oddělení - tvorba nabídek

Van Leeuwen s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mikovíniho, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiac+ prémie
  • Termín nástupu: možný ihned
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hledáte novou práci, která Vás bude doopravdy bavit? Chcete skutečně být součástí týmu, kde si lidé navzájem pomáhají, a nikdy nejsou na žádný problém sami? Chcete, aby Vaši kolegové byli veselí a přátelští, tak jako Vy?

V tom případě je načasování perfektní!

Právě teď hledáme do našeho kolektivu s přátelským duchem nového NABÍDKÁŘE do kanceláře ve Vyškově.

Jsme neustále se rozvíjející holandská obchodní společnost VAN LEEUWEN sídlící ve Vyškově, zabývající se prodejem hutního materiálu. Naše trubky můžete nalézt všude kolem sebe – konstrukce různých hal a jiných staveb, hydraulické válce na bagrech a náklaďácích, přesné trubičky v kancelářském nábytku nebo v boilerech.

Na co se můžete těšit:
• Zhodnocení došlých poptávek a jejich případné doladění s našimi zákazníky
• Zjištění dostupnosti materiálu
• Příprava nabídek ve spolupráci s našimi obchodními zástupci
• Finální tvorba nabídky v SAP Business One
• Zaslání nabídky zákazníkovi a její dotažení ke spokojenosti zákazníka

Předpoklady:
• Zkušenosti z oblasti obchodu a komunikace se zákazníky – případně vrozeného obchodního ducha
• Samostatnost, rozhodnost
• Komunikativní znalost AJ
• Uživatelskou znalost práce na PC – MS Office, Internet.
• Chtít a dokázat pracovat jako týmový hráč
• Výhodou jsou zkušenosti z oboru hutního materiálu a znalost práce v SAP Business One

Co za to můžete očekávat:
• Příjemné pracovní prostředí a vynikající kolektiv
• Podporu v oblasti pracovního i osobnostního rozvoje
• Nastavení systému práce tak, abyste využili své nadání a silné stránky
• Firemní akce pro zaměstnance (grilování, společné snídaně, sportovní odpoledne, bowling…)

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Více se o nás dozvíte na našich internetových stránkách Život trubky (zivottrubky.cz)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

uživatelská práce na PC - Mierne pokročilý

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť je dcérou Van Leeuwen Pipe and Tube Group. Je to obchodná spoločnosť s celosvetovým pôsobením špecializujúca sa na oceľové trubky a použitie trubiek a potrubí. Ponúkame široký sortiment produktov týkajúcich sa trubiek a potrubí a prispôsobené služby pomocou celosvetovej siete pobočiek so skladovými zásobami. Naši zamestnanci používajú denne svoje odborné znalosti zabezpečovania zdrojov, riadenia projektov, logistiky a plánovánia zásob v prospech zákazníkov na priemyslovom, stavebnom a energetickom trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Van Leeuwen Pipe and Tube, s.r.o.
Krátká 753/3b
682 01 Vyškov
Česká republika