Pridať inzerát

Manažér nákupu

VAMEX, a.s., Košice

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vamex, a.s., Lubina, Nad jazerom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacOd 1000,- € +zákonné príplatky. Konečná mzda závisí od skúseností a profilu kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Zodpovednosť za nákup materiálov, tovarov a služieb
- Výber a hodnotenie dodávateľov
- Zastrešenie procesu od zadania požiadavky až po zmluvné vzťahy
- Tvorba plánu výberových konaní na príslušný rok
- Realizácia výberových konaní v oblasti nákupu podľa schváleného plánu
- Zastrešovanie procesu nákupu, vrátane vlastnej realizácie výberových konaní
- Priebežný monitoring trhových cien v oblasti nákupu
- Tvorba a aktualizácia smerníc v oblasti nákupu
- Príprava reportingu v oblasti nákupu
- Monitoring a reporting stavu zásob

Na osobnom pohovore.

Žiadosti, prosíme, zasielajte na e-mailovú adresu gumanova@vamex.sk. Ku žiadosti pripojte aj súhlas na spracovanie, správu a archiváciu Vašich osobných údajov v zmysle zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Vzhľadom na počet zaslaných žiadostí budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme za porozumenie.
DO PREDMETU SPRÁVY NEZABUDNITE ZADAŤ NÁZOV POZÍCIE, NA KTORÚ SA HLÁSITE.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - expert
Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - expert
Microsift Powerpoint - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Nákup

-Samostatnosť a dôslednosť.
-Obchodnícky "spirit" vyjednávanie a rozhodovanie
-Dôstojné vystupovanie a vysoká úroveň komunikačných schopností a zručností.

Spoločnosť VAMEX a.s., Košice sa zaoberá výrobou pekárenských a cukrárenských výrobkov, ďalej vykonáva obchodnú činnosť v sortimente : chlieb a pekárenské výrobky.
V súčasnej dobe je pekáreň najväčšou pekárňou na Slovensku s rozlohou 10 000 m2, ktorá zamestnáva cca 300 zamestnancov a svojou mesačnou produkciou cca 1 500 ton pekárenských výrobkov pokrýva celý východoslovenský kraj a s obmedzeným sortimentom aj zvyšok Slovenska.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Lubina 1
04012 Košice