Pridať inzerát

Nadšenec zákazníckeho pôžitku a reklamačný asistent

VALPEX, spoločnosť s ručením obmedzeným

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kopčianska 20/B, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.11.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Neformálna komunikácia so zákazníkmi - prevažne emailová a telefonická (hlavne pasívne telefonáty).

Hľadáme človeka, ktorý sa bude vedieť v našom mene ospravedlniť, musí byť milý/á za každých okolností. Nemôžeš uvažovať, čo je najvhodnejšie pre nás ako firmu, ale ponúkať také riešenie, ktoré najviac vyhovuje zákazníkovi. Chceme, aby si to bol/a ty, čo budeš našich zákazníkov rozmaznávať a budú s tebou s obľubou komunikovať.
Šikovný srdciar, ktorý z našich zákazníkov spraví dokonale spokojných ľudí. Pokiaľ sa nebojíš povedať zákazníkovi pravdu a nevyhováraš sa, rád/a pracuješ a efektivita je tvoje druhé ja, si to ty koho hľadáme.

Bližšie určenie tvojej náplne práce:
- telefonická a emailová komunikácia so zákazníkom pre Slovenský a Český trh
- kontrola a spravovanie objednávok
- kompletné riešenie, evidencia reklamácií so zákazníkom
- pomocná administratívna činnosť
- pridávanie a spracovanie nových produktov na web
- kontrola správnosti údajov na našom webe

Ak si náš inzerát prečítal/a až sem a nevieš, kto sme a čo robíme. Tak len stručne, sme internetový predajca hodiniek, šperkov a slnečných okuliarov a kabeliek. Prevádzkujeme eshopy timestore.sk, timestore.cz, timestore.hu, timestore.ro a timestore.pl, z ktorých SK a CZ zákazníkov budeš mať na starosti ty (nie sám). Sme malý kolektív a aktuálne hľadáme novú posilu do nášho tímu.

Nebaví ťa korporát a chceš mať reálny vplyv na fungovanie firmy? Nesľubujeme ti auto, ani extra benefity zo začiatku, ale určite ti každý mesiac príde dohodnutá výplata a z času na čas ťa zoberieme na obed alebo večeru.
Môžeš byť súčasťou niečoho, čo ešte stále rastie a má veľký potenciál.
Z času na čas vieš robiť z domu, ale robiť a nie dovolenkovať :-)

Ak s tebou budeme spokojní sme ochotní ti časom dať aj lepšie ohodnotenie, ale musíš si ho zaslúžiť.

Nástup možný aj ihneď nakoľko posilňujeme tím, ale počkáme si na teba ak sa pre teba rozhodneme :-)

Našiel/našla si sa v tejto práci? V tom prípade nám určite pošli štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Internetový obchod s hodinkami a šperkami

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálne pre niekoho kto rád komunikuje so zákazníkmi či už emailom alebo telefonicky. Pred Vianocami je tých telefonátov naozaj veľa. Výborné komunikačné a vyjadrovacie schopnosti, odolnosť voči stresu a trpezlivosť je nutnosťou. Človek, ktorý pracuje efektívne a nebojí sa pracovať.

Všetko ostatné ťa naučíme :-)

Valpex, spoločnosť s ručením obmedzeným, prevádzkuje internetový obchod s hodinkami, šperkami, slnečnými okuliarmi a módnymi doplnkami na Slovenskom, Českom, Maďarskom, Poľskom a Rumunskom trhu.