Pridať inzerát

Junior Marketing Specialist

VALPEX, spoločnosť s ručením obmedzeným

  • Miesto práce: Kopčianska, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacMzda je závislá od skúseností
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho stále sa rozrastajúceho tímu hľadáme novú posilu, ktorá inklinuje k e-commerce a marketingu a chce sa v týchto oblastiach zlepšovať. Nehľadáme však žiadneho super marketingového špecialistu. Naopak, v našom tíme radi privítame niekoho, kto bude ochotný učiť sa a rozvíjať sa v e-commerce oblasti. U nás sa budeš môcť podieľať na:

- starostlivosti o sociálne siete, vymýšľaní príspevkov a aktívnnom hľadaní nových spôsobov propagácie a komunikácie,
- plánovaní a výrobe e-mailových kampaní,
- zlepšovaní našich webov a hľadaní nových marketingových možností,
odhaľovaní rôznych technických či obsahových nedostatkov, ktoré môžu brzdiť náš rozvoj,
- práci s existujúcimi porovnávačmi cien vo viacerých krajinách,
- hľadaní nových možností v rámci affiliate propagácie,
- výrobe rôznych marketingových kampaní s affiliate sieťami a komunikácii s nimi,
- spolupráci s copywritermi pri vypracovávaní textového obsahu zameraného na SEO,
- zlepšovaní SEO optimalizácie našich webov a komunikácii s agentúrami a inými zdrojmi ohľadom nakupovania spätných odkazov.
- práci s novými lokálnymi zdrojmi návštevnosti (Emag.ro, Emag.hu, Allegro.pl a podobne.),
- hľadaní nových zdrojov návštevnosti (porovnávače cien, obsahové a recenzné weby, magazíny, affiliate programy a iné marketplaces) a ich analýze,

Naše očakávania sú síce veľké, no rovnako veľké sú aj príležitosti, ktoré ti dávame. U nás máš totiž možnosť pochopiť čaro online marketingu, učiť sa a tiež naplno rozvíjať už nadobudnuté skúsenosti. A aby sme nezabudli, môžeš sa spoľahnúť na plnú podporu marketingového a obchodného oddelenia, s ktorým budeš úzko spolupracovať.

Nevonia ti práca v korporátnych spoločnostiach? Naopak, láka ťa pracovať v menšom kolektíve s rodinnou a priateľskou atmosférou? V tom prípade si budeme rozumieť :-)

Aj keď ti nemôžeme sľúbiť auto či lákavé zamestnanecké extra benefity už od samého začiatku, môžeš sa spoľahnúť na pravidelnú, a hlavne včasnú, výplatu. Navyše, občas máme vo zvyku spoločné obedy a večere, na ktoré ťa veľmi radi zoberieme so sebou.
Jednoducho, môžeš byť súčasťou niečoho s veľkým potenciálom – niečoho, čo stále rastie. Sme internetový predajca hodiniek, šperkov, slnečných okuliarov a rozličných módnych doplnkov, ktoré môžeš mať za zamestnanecky zvýhodnené ceny. Prevádzkujeme e-shopy timestore.sk, timestore.cz, timestore.hu, timestore.ro a timestore.pl. Onedlho budeme expandovať na nové trhy, s čím úzko súvisí aj neustále rozširovanie nášho portfólia.

A samozrejme, do budúcna môžeš počítať aj s lepším finančným ohodnotením. Stačí, ak za seba necháš hovoriť výsledky :-)

Informácie o výberovom konaní

Pozícia je nová a nemá fixný termín nástupu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Analytics - Základy
Google Search Console - Základy
E-mail marketing - Základy
Facebook Ads Manager - Základy
Google AdWords - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Práca vhodná aj pre šikovného juniora

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v e-commerce oblasti výhodou
- skúsenosti s prácou s cenovými porovnávačmi a s analytickými nástrojmi
- sledovanie aktuálnych social media trendov, vedomosti ohľadom SEO a affiliate a skúsenosti s plánovaním príspevkov či e-mailových kampaní výhodou
- proaktívnosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- zmysel pre detail
- precíznosť
- logické myslenie
- komunikatívnosť
- ochota učiť sa nové veci
- tímová práca

Valpex, spoločnosť s ručením obmedzeným, prevádzkuje internetový obchod s hodinkami, šperkami, slnečnými okuliarmi a módnymi doplnkami na Slovenskom, Českom, Maďarskom, Poľskom a Rumunskom trhu.