Pridať inzerát

Office manager

Vallis - jazykové vzdelávanie, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.8.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

● Priamy kontakt s verejnosťou vítanie klientov a prezentácia kurzov.
● Práca s databázou, vedenie a zodpovednosť za správnosť.
● Koordinácia a realizácia plánu úloh – interné a externé projekty. Zahŕňa zabezpečovanie prípravy podkladov a zodpovednosť za ich komplexnosť.
● Komunikácia s učiteľmi a organizácia kurzov.
● Príprava podkladov na vystavovanie faktúr a vystavovanie faktúr.
● Zabezpečovanie iných prác neadministratívnej povahy, ktoré sú nevyhnutné pre chod jazykovej školy.
● Pracovná doba je zvyčajne od 8:00 - 16:30

● mladý, dynamický kolektív,
● jazykové kurzy VALLIS zdarma,
● práca z domu.

● Termín nástupu je orientačný a je na dohode aj skôr napr. júl 2021 a pod.
● Pozícia nie je vhodná pre absolventa
● Podmienkou je absolvovanie testu z anglického jazyka. Nutná úroveň min. B2. (Link bude zaslaný vybraným účastníkom s predpokladom na zvládnutie testu)
● Prvé kolo pohovoru sa môže vzhľadom na aktuálnu situáciu konať online.
● Práca je vhodná pre uchádzačov z Trnavy a blízkeho okolia.
● Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
● Životopis max. 1 A4 v slovenskom jazyku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2021 (ostáva ešte 79 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

1

● Prijemné vystupovanie
● Schopnosť zvládať záťažové situácie
● Ochota pracovať nadčas (zápisové obdobia)
● Zodpovedný prístup k práci
● Strojopis (výhodou)
● Spoľahlivosť, ústretovosť, úprimnosť, lojálnosť, precíznosť
● Proaktívny prístup k práci
● Predajné a prezentačné zručnosti

Otvárame dvere do sveta. Jazykové kurzy angličtiny, nemčiny, taliančiny, španielčiny, francúzštiny, ruštiny a slovenčiny.

Ponúkame 100+ rozličných jazykových kurzov prezenčne, kombinovane a online. Celoročne ponúkame skupinové a individuálne kurzy vo všetkých úrovniach od úplných začiatočníkov až po pokročilých. Počas letných prázdnin sú okrem jazykových kurzov organizované letné denné tábory pre deti od 5 do 12 rokov.

Vzdelávame 800+ študentov ročne, spolupracujeme so 71+ učiteľmi a ponúkame možnosť vykonania 16 medzinárodne uznávaných certifikátov.

Jazyková škola VALLIS je skúškovým centrom British Council s možnosťou prípravy a administrácie Cambridge certifikátov a IELTS testov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Trhová 1/A
917 01 Trnava