Pridať inzerát

Marketingový špecialista

Valivé ložiská P & M, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500 EUR/mesiacUvedený plat je nástupný . Zvýšenie platu aj v skúšobnej dobe. Plat sa odvíja od dosiahnutých výsledkov a šikovnosti.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upravovanie a prihadzovanie produktov na eshop , tvorba obrázkov , textov , práca zo SEO , google, Online marketing ...
Vyhodnocovanie a rozvíjanie marketingových aktivít spoločnosti
Komunikácia s dodávateľmi marketingových služieb a produktov
Príprava materiálu na sociálne siete
Podpora a kontrola sociálnych sietí
Online marketing, správa webových portálov a e-shopov
Marketing nových projektov

Ponúkame :
- práca v stabilnej a úspešnej spoločnosti
- mladý kolektív, príjemné prostredie
- atraktívny systém odmeňovania
- firemné akcie
- možnosti profesionálneho rastu
- možnosť jazykového a odborného vzdelávania
- atraktívne finančné ohodnotenie, mimoriadne prémie
- zamestnanecké zľavy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Zodpovednosť, kreativita , lojálnosť, samostatnosť.

Valivé ložiská P&M je rýdzo Slovenská spoločnosť , so stabilnou pozíciou zameraná na kvalitu služieb a produktov na domácom i zahraničnom trhu. Na Slovensku máme viacero maloobchodných predajní a pobočiek. Sme zameraný na veľkoobchodný a maloobchodný predaj ložísk, remeňov, strojných komponentov a širokého spektra náradia .Naše produkty predávame v každom odvetví , v každom priemysle.Spolupracujeme s domácimi i zahraničnými spoločnosťami.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Odborárska 1
831 02 Bratislava