Pridať inzerát

Aplikační technik - ultrazvukové senzory

Valeo

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Sazečská 247/2, Strašnice, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 1 500 EUR/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme APLIKAČNÍHO TECHNIKA, který bude jezdit k našim zákazníkům a zajistí funkčnost inovativních parkovacích systémů na konkrétním prototypu vozidla.

Co Vás čeká?
* zajištění funkčnosti ultrasonického parkovacího systému v konkrétním modelu automobilu

* nastavování a kalibrace systému přímo u klienta

* hodnocení, analýza a testování chování systému

* prezentace interním i externím zákazníkům

A teď něco o Vás...
* středoškolské vzdělání technického zaměření

* komunikativní znalost angličtiny, znalost němčiny výhodou

* časová flexibilita a ochota cestovat do zahraničí

* ŘP sk. B

* dobré komunikační dovednosti, asertivita

* samostatnost a proaktivita v řešení problémů

* zájem o oblast automotive, výhodou je znalost automotive bus systémů (CAN, Flexray...)

My nabízíme:
* 6 týdnů dovolené

* flexibilní pracovní dobu a možnost občasné práce z domova

* finanční bonusy závislé na výsledcích týmu / firmy

* příspěvek na penzijní připojištění 5 % z hrubé mzdy po zkušební době

* stravenky a kartu Flexi Pass pro volný čas

* možnost Multisport karty

* fitness a venkovní sportovní hřiště

* náhradu výdajů na dojíždění, ubytování a stěhování, pokud bydlíte dále než 20km

* firemní kantýnu s velkým výběrem i zahraničních specialit

* dobrou dostupnost přímo na metru A a parkoviště pro zaměstnance

* osobní rozvoj díky odborným školením a jazykovým kurzům

* široká nabídka akcí pro zaměstnance (hory, voda, výlety)

* altánek s grilem pro teambuilding

* slevu na nákup autodílů a příslušenství

* příležitost vidět Vámi vyvinuté produkty v sériově vyráběných vozidlech

* možnost sledovat celý proces vývoje na jednom místě od návrhu po konečný produkt

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Dovolená více než 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Kafetérie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Valeo v Žebráku je moderní závod, ve kterém vyrábíme výparníky jako součást autoklimatizací a EGR chladiče. Nejnovějším produktem chlubící se nálepkou Valeo Žebrák je chlazení baterií pro elektromobily a vysokonapěťových topných těles do klimatizací elektromobilů. Tato výroba započala v roce 2020 v nově postavené hale. Jsme finalistou soutěže Zaměstnavatel Regionu 2020 ve Středočeském kraji. Tento titul jsme vyhráli již pošesté. Svým zaměstnancům nabízíme velmi štědré benefity jako například 6 týdnů dovolené nebo příspěvek na penzijní připojištění.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců