Pridať inzerát

ADMINISTRATIVNÍ PODPORA pro oddělení Facility/HSE

Valeo

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Sazečská 247/2, Strašnice, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 200 EUR/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naše oddělení HSE a Facility aktuálně hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici ADMINISTRATIVE SUPPORT, který/která se bude podílet na operativních úkolech převážně v oblasti nákupu a administrativy.

Co Vás čeká?

* Správa objednávek
* Správa nákupních žádanek
* Zajištění komunikace s dodavateli služeb a externími společnostmi
* Zodpovědnost za objednávky, administrativní activity a komunikaci s finančním oddělením
* Řešení požadavků oddělení facility v souladu s platnými postupy a předpisy
* Vytváření Valeo standardů (interní postupy, pracovní postupy atd.)

A teď něco o Vás...

* Zkušenosti na obdobné pozici – oblast nákupu nebo administrativy
* Komunikativní angličtina
* Řidičský průkaz sk. B
* Zodpovědnost, samostatnost, dobré komunikační schopnosti
* Schopnost týmové práce

My nabízíme:

* 6 týdnů dovolené
* flexibilní pracovní dobu a možnost občasné práce z domova
* finanční bonusy závislé na výsledcích týmu / firmy
* příspěvek na penzijní připojištění 5 % z hrubé mzdy po zkušební době
* stravenky a kartu Flexi Pass pro volný čas
* možnost Multisport karty
* fitness a venkovní sportovní hřiště
* náhradu výdajů na dojíždění, ubytování a stěhování, pokud bydlíte dále než 20km
* firemní kantýnu s velkým výběrem i zahraničních specialit
* dobrou dostupnost přímo na metru A a parkoviště pro zaměstnance
* osobní rozvoj díky odborným školením a jazykovým kurzům
* široká nabídka akcí pro zaměstnance (hory, voda, výlety)
* altánek s grilem pro teambuilding
* slevu na nákup autodílů a příslušenství
* příležitost vidět Vámi vyvinuté produkty v sériově vyráběných vozidlech
* možnost sledovat celý proces vývoje na jednom místě od návrhu po konečný produkt

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Mobilní telefon
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Příspěvek na dopravu
Stravenky/příspěvek na stravování
Kafetérie
Možnost občasné práce z domova
Dovolená více než 5 týdnů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Valeo v Žebráku je moderní závod, ve kterém vyrábíme výparníky jako součást autoklimatizací a EGR chladiče. Nejnovějším produktem chlubící se nálepkou Valeo Žebrák je chlazení baterií pro elektromobily a vysokonapěťových topných těles do klimatizací elektromobilů. Tato výroba započala v roce 2020 v nově postavené hale. Jsme finalistou soutěže Zaměstnavatel Regionu 2020 ve Středočeském kraji. Tento titul jsme vyhráli již pošesté. Svým zaměstnancům nabízíme velmi štědré benefity jako například 6 týdnů dovolené nebo příspěvek na penzijní připojištění.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců