Pridať inzerát

Systémový inženýr - junior

Valeo

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Sazečská 247/2, Strašnice, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 1 700 EUR/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme absolventa na pozici junior SYSTEM ENGINEER, který se bude podílet na systémech pro autonomní auta a asistenčních systémech pro řidiče, které využívají laserový senzor!

Co Vás čeká?

* Práce s nejmodernějšími technologiemi v oblasti chytrých aut
* Analýza požadavků od zákazníka
* Definice a specifikace chování systémů
* Podpora testovacích aktivit
* Spolupráce s dalšími kolegy (HW, SW, konstruktéři)

A teď něco o Vás...

* Vysokoškolské vzdělání technického zaměření (ideálně elektro)
* Komunikativní znalost angličtiny
* Zájem o oblast automotive, nové technologie
* Chuť učit se nové věci, proaktivita, kreativita

My nabízíme:

* Práci s nejmodernějšími technologiemi v automotive
* Možnost sledovat celý proces vývoje na jednom místě od návrhu po konečný produkt
* Osobní rozvoj díky odborným školením a jazykovým kurzům
* Nadstandardní balík benefitů zahrnující 6 týdnů dovolené a další placená či neplacená volna, flexibilní pracovní dobu a práci z domova, variabilní finanční bonusy (měsíční a pololetní, bonus za zlepšení, bonus k pracovnímu či životnímu výročí, bonus za doporučení nového zaměstnance až do výše 40 000 Kč), příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době (ve výši 5% z hrubého platu až do výše 4166 Kč), stravenky a flexi-pasy, příspěvek na dojíždění nebo přestěhování, firemní kantýnu se širokým výběrem, snadnou dopravu do práce (firemní parkoviště, stanice metra, autobusů i tramvaje), tělocvičnu a relaxační zóny v budově, venkovní sportoviště (fotbal, basket…), místo na grilování, firemní akce, volné vstupenky do IQ Landie aj.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Vzdělávací kurzy, školení
Závodní stravování
Kafetérie
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Firemní akce
Dovolená více než 5 týdnů

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Valeo v Žebráku je moderní závod, ve kterém vyrábíme výparníky jako součást autoklimatizací a EGR chladiče. Nejnovějším produktem chlubící se nálepkou Valeo Žebrák je chlazení baterií pro elektromobily a vysokonapěťových topných těles do klimatizací elektromobilů. Tato výroba započala v roce 2020 v nově postavené hale. Jsme finalistou soutěže Zaměstnavatel Regionu 2020 ve Středočeském kraji. Tento titul jsme vyhráli již pošesté. Svým zaměstnancům nabízíme velmi štědré benefity jako například 6 týdnů dovolené nebo příspěvek na penzijní připojištění.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců