Pridať inzerát

Projektant/konštruktér vodohospodárskych stavieb

Valbek SK spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pribinova 4, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiacOd 1 200 EUR/mesiac v závislosti od praxe, skúseností, získaných osvedčení a autorizácií
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho ateliéru vodohospodárskych stavieb hľadáme projektanta zdravotechnických stavieb (vodovody, kanalizácie, čerpacie stanice, odvodnenia ciest a diaľnic atď).
Ponúkame prácu na zaujímavých projektoch, možnosť využitia moderných softvérových pomôcok pre projektovanie a hlavne možnosť prejaviť kreatívne myslenie a nápady na riešenia. Zodpovedný projektant musí koncipovať technické riešenia.
Projektanta hľadáme aj na naše stredisko do Bratislavy aj do Košíc.

- Práca na plný úväzok a dobu neurčitú
- Prémie podľa vykonanej práce
- 13. plat
- Nadštandardná výška príspevku na stravovanie
- Podpora samo vzdelávania zamestnancov a jeho aj následného finančného ohodnotenia
- Možnosť jazykového vzdelávania v kurzoch podporovaných zamestnávateľom
- Prispievanie do III. piliera
- Podpora športových aktivít zamestnancov
- Pohyblivá pracovná doba
- Ďalšie zamestnanecké výhody a bonusy

V prípade záujmu zašlite žiadosť so stručným životopisom na email: [email protected]
Budú kontaktovaní len uchádzači vybraní pre osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, odbor zdravotného a enviromentálneho inžinierstva, autorizovaný stavebný inžinier (kategória I2 alebo A2)

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Autodesk AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Organizačné schopnosti
- schopnosť viesť a motivovať tím ľudí
- kreatívnosť
- tímová práca
- zodpovednosť

Spoločnosť Valbek SK spol. s r.o. pôsobí na trhu už 30 rokov v oblasti dopravných stavieb. V rámci nášho portfólia sa zameriavame na pozemné komunikácie, mosty, vodohospodárske stavby, dopravné inžinierstvo, koľajovú dopravu, pozemné stavby a ekológiu. Projektujeme cesty, rýchlostné cesty, diaľnice, ďalšiu pozemnú infraštruktúru. K našej ponuke komplexnosti služieb patria ekonomika, inžinierska činnosť a rozpočty.
Podrobnosti nájdete na stránke www.valbek.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov