Pridať inzerát

Disponent/špeditér v odbore medzinárodná doprava

VaLa logistics s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mičinská cesta 35, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 EUR/mesiac(v závislosti na skúsenostiach uchádzača) + extra variabilná zložka mzdy na základe dosiahnutých výsledkov !
  • Termín nástupu: 1.2.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nakupovanie prepráv, dopyty, vyhodnocovanie ponúk a výber prepravných a špedičných spoločností
Komunikácia s dopravcami, zákazníkmi (príkazcami) a aj vodičmi /aj v cudzom jazyku/
Príprava harmonogramov prepravy, vyhľadanie optimálnych trás pre vozidlá, sledovanie prepravy
Cenotvorba jednotlivých prepráv a obchodovanie s prepravami (nákup a predaj kamiónových prepráv)
Príprava zmlúv s prepravnými a špedičnými spoločnosťami
Administratívne práce spojené so zabezpečením medzinárodnej prepravy

variabilná zložka mzdy na základe dosiahnutých výsledkov (mesačne - podľa vopred stanovených pravidiel), stravné lístky bez doplatku, príspevok zamestnávateľa do DDS, mobilný telefón

je nevyhnutné ovládať oba jazyky minimálne na komunikačnej úrovni B2 (slovom aj písmom) ! Váš životopis prosím zašlite na nižšie uvedenú mailovú adresu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2021 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- nie je potrebná prax v odbore, len chuť pracovať a učiť sa !