Pridať inzerát

Analytik logistických nákladov - čas neurčitý

Vaillant Industrial Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Johanna Vaillanta 3000/1, Trenčianske Stankovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiacod 1700€ v závislosti od skúseností a seniority kandidáta, ďalšie benefity a odmeny podľa dosiahnutých cieľov
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-optimalizácia plánovania výroby - zváženie prevádzkových vplyvov a zmien v obchodnej činnosti pri príprave rozpočtu a štvrťročného odhadu nákladov
-sledovanie vývoja nákladov na mesačnej báze pomocou identifikácie určujúcich faktorov nákladov a faktorov, ktoré spôsobujú odchýlky nákladov
-stanovenie nápravných opatrení v úzkej spolupráci s kolegami z miestneho zásobovacieho reťazca
-komentovanie a vysvetľovanie vývoja kľúčového ukazovateľa výkonnosti (KPI) pre správy vedenia týkajúce sa hlavných faktorov, ktoré spôsobujú odchýlky nákladov
-riadenie procesov plánovania s rôznymi časovými horizontmi (napr. podnikateľský plán, rozpočet, odhady)
-stanovenie cieľov týkajúcich sa nákladov v úzkej spolupráci s manažmentom IC-L

- profesijný rozvoj prostredníctvom tréningov, jazykové kurzy
- primerané platové ohodnotenie
- práca v tvorivom a mladom pracovnom tíme
- bohatý sociálny program

Svoje žiadosti so stručným životopisom v slovenskom a anglickom jazyku posielajte na e-mailovú adresu spoločnosti.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie bakalárskeho stupňa v oblasti správy podniku, logistiky, inžinierskych prác alebo podobného zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

4

Počet rokov praxe

4

-komunikatívnosť
-analytické myslenie, skúsenosti s riadením materiálu a skúsenosti s BW a IBP

Výrobca plynových kotlov PROTHERM, Vaillant.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov