Pridať inzerát

Plánovač výroby - doba neurčitá

Vaillant Industrial Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Johanna Vaillanta 3000/1, Trenčianske Stankovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacod 1300€ v závislosti od skúseností a seniority kandidáta, ďalšie benefity a odmeny podľa dosiahnutých cieľov
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie a kontrola skladových zásob hotových výrobkov na dennej báze
- plánovanie efektívnej vyťaženosti výrobnej kapacity s cieľom dosahovať optimálnej úrovne zásob hotových výrobkov
- koordinácia a podpora zavádzania nových výrobkov a eliminácia nepotrebných komponentov a hotových výrobkov
- pravidelná kontrola a optimalizácia skladových zásob
- komunikácia so zákazníkmi, riešenie prípadných problémov súvisiacich s dodávkami požadovaných výrobkov a zmenami požiadaviek zákazníkov
- koordinácia dodávok

- profesijný rozvoj prostredníctvom tréningov, jazykové kurzy
- primerané platové ohodnotenie
- práca v tvorivom a mladom pracovnom tíme
- bohatý sociálny program

Svoje žiadosti so stručným životopisom v slovenskom a anglickom jazyku posielajte na e-mailovú adresu spoločnosti.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
SAP - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zmysel pre zodpovednosť
- spoľahlivosť, komunikácia, orientácia na hodnoty
- spolupráca, dodržiavanie pravidiel, zvládanie stresu a konfliktov
- znalosť kapacitného plánovania a materiálového kontrolingu výhodou
- znalosť SAP a MS Office
- prax 2 roky

Výrobca plynových kotlov PROTHERM, Vaillant.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov