Pridať inzerát

Softvérový inžinier (m/ž/d)

Vaillant Industrial Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Johanna Vaillanta 3000/1, Trenčianske Stankovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vývoj a realizácia softvérových PLC / LabView riešení pre výrobné zariadenia podľa platných firemných štandardov
- Správa softvérovej dokumentácie podľa definovaného procesu
- Úpravy a opravy existujúcich softvérových riešení výrobných a montážnych zariadení
- Špecifikácia a výber systémov pre interne realizované projekty, komunikácia s dodávateľmi

- istotu zamestnania v jednej z popredných svetových spoločností v produkcii vykurovacej techniky
- možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného i osobného rastu (plány tréningov)
- výborné pracovné podmienky
- práca v tvorivom a mladom pracovnom tíme
- bohatý sociálny program

Svoje žiadosti so stručným životopisom v slovenskom a anglickom jazyku posielajte na e-mailovú adresu spoločnosti.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické: elektrotechnika, elektronika, automatizácia, mechatronika

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
- Elektrotechnická spôsobilosť vyhl.508/2009 § 21
- Prax s realizáciou SW aplikácií na výrobných zariadeniach dokladovateľné skúsenosti s prácou v PLC prostredí
- Znalosť prostredia LabView výhodou
- Anglický jazyk

Výrobca plynových kotlov PROTHERM, Vaillant.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PROTHERM PRODUCTION s.r.o.
Jurkovičova 45
909 01 Skalica