Pridať inzerát

Personalista / Náborár (m/ž/d)

Vaillant Industrial Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Skalica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacod 1300,- eur v závislosti od skúseností a seniority kandidáta
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečovanie pracovnoprávnych úkonov spojených so vznikom a zánikom pracovného pomeru
• vzdelávanie, nábor a výbery zamestnancov
• vyhľadávanie a selekcia uchádzačov podľa zadania manažérov spoločnosti
• zverejňovanie aktuálnych voľných pracovných pozícií
• nábor a predvýber zamestnancov, kontaktovanie uchádzačov a vedenie pohovorov
• tvorba a spravovanie databázy uchádzačov o zamestnanie
• príprava podkladov pre prípravu pracovných zmlúv
• HR podpora pre zamestnancov a manažérov spoločnosti
• poskytovanie poradenstva v oblasti pracovného práva, spolupráca na príprave HR
dokumentov
• evidencia pracovnej dochádzky v systéme
• tvorba plánu vzdelávania
• vystavovanie potvrdení pre zamestnancov, interná komunikácia so zamestnancami
• príprava, organizácia a realizácia školiacich programov, interná lektorská činnosť
v rámci interných vzdelávaní
• spracovávanie dokumentácie v rámci HR oddelenia
• podpora a implementácia sociálnej politiky spoločnosti
• sledovanie platných legislatívnych úprav z oblasti personalistiky
• vykonávanie kontroly liečebného režimu zamestnancov
• vytváranie smerníc, oznamov a nariadení a ich implementácia do praxe
• dodržiavanie predpisov BOZP a OPP
• dodržiavanie interných predpisov a smerníc
• vykonávanie ďalších pracovných činností podľa pokynov nadriadeného vedúceho
zamestnanca

- istotu zamestnania v jednej z popredných svetových spoločností v produkcii tepelnej techniky
- možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného i osobného rastu (plány tréningov a školení, jazykové kurzy)
- zľava na produkty značiek Vaillant, Protherm
- výborné pracovné podmienky a bohatý sociálny program
- rôzne zaujímavé benefity pre zamestnancov
- atraktívny plat v závislosti od skúseností a seniority kandidáta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

HR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- zmysel pre zodpovednosť
- spoľahlivosť
- komunikácia
- tímový hráč
- príjemné a milé vystupovanie
- ochota učiť sa nové veci
- orientácia na hodnoty, spolupráca, dodržiavanie pravidiel
- iniciatíva
- zvládanie konfliktov

VAILLANT INDUSTRIAL SLOVAKIA, s.r.o.
(prevádzka: ul. Johanna Vaillanta 3000/1, 913 11 Trenčianske Stankovce)

Patrí medzi najväčších svetových producentov v oblasti výroby závesných plynových kotlov, ktorý dodáva svoje produkty do viacerých medzinárodných spoločností ako napríklad Vaillant (Nemecko), Protherm Skalica, Glow Worm (U.K.), Saunier Duval (Francúzsko) a iné. Vaillant Industrial Slovakia s.r.o. vyprodukuje ročne niekoľko miliónov modulov: hydraulické moduly, vyhrievacie zariadenia a príslušenstvo vyhrievacích kotlov, pričom neustále rozširuje svoju produkciu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Jurkovičova 45
909 01 Skalica