Pridať inzerát

Údržbár strojov a zariadení (neurčitý čas)

Vaillant Industrial Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 333 EUR/mesiacPôvodná základná zložka mzdy: 1333,- Eur/mesiac v hrubom, finálna mzda v závislosti od skúseností uchádzača.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne sa podieľať na riešení a oprave vzniknutých havárii a problémov strojov a zariadení najmä hydraulických, mechanických, pneumatických a elektrických
- zabezpečenie plynulého chodu údržby pridelených výrobných zariadení, preventívnej údržby a opráv
- dohľad nad funkčnosťou technologických zariadení pridelených strojov
- denná participácia pri riešení problémov a technická podpora
- práca v trojzmennej prevádzke

- istotu zamestnania v jednej z popredných svetových spoločností v produkcii tepelnej techniky
- práca vo výrobe na dobu neurčitú
- výborné pracovné podmienky
- bohatý sociálny program
- benefity nad rámec Zákonníka práce

Žiadame záujemcov, aby odpovedali na ponuku iba ak spĺňajú požadované kritériá.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov! Ďakujeme za pochopenie a Váš záujem o ponuku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- stredoškolské strojnícke alebo elektrotechnické vzdelanie, uprednostňujeme uchádzačov s § 21 a viac v zmysle vyhlášky 508/2009 Z. z.
- schopnosť diagnostikovať a riešiť problémy a poruchy
- skúsenosti v oblasti mechaniky, pneumatiky, elektriky – výhodou
- znalosť technickej dokumentácie, znalosť porozumieť elektronickým a pneumatickým schémam
- práca s PC (Word, Excel, Outlook, práca so súbormi)
- manuálna zručnosť, samostatnosť, časová flexibilita, zodpovednosť

Výrobca plynových kotlov PROTHERM, Vaillant.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov