Pridať inzerát

Technik interných služieb (m/ž/i)

VAILLANT GROUP Heat Pump Production s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: 1.11.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Budete zabezpečovať plynulý chod všetkých interných služieb spoločnosti.
• Budete zabezpečovať údržbu a opravy budovy závodu, priľahlých priestorov a technológií.
• Zabezpečovať činnosti v oblasti revízií technických zariadení.
• Budete vykonávať drobné nákupy na základe požiadaviek ostatných oddelení.
• Dodržiavanie aspekty systému manažmentu BOZP a Enviromentu, ktorý sa zhoduje s požiadavkami ISO 14001 a ISO 45001.

ČO PRINESIETE VY
• Máte úplné stredoškolské vzdelanie technického zamerania.
• Máte elektrotechnická spôsobilosť vyhl. 508/2009 § 23 – prax 1 rok.
• Máte technickú zručnosť, analytické myslenie pri riešení havárií, závad a všeobený technický prehľad.
• Máte zmysel pre zodpovednosť, komunikáciu, spoluprácu a zvládanie konfliktov.

ČO PONÚKAME
• Ponúkame vám jedinečnú príležitosť podieľať sa na budovaní novodobého a udržateľného závodu so stabilnou pozíciou na pracovnom trhu existujúcej Vaillant značky s perspektívnou budúcnosťou.
• Poteší vás pestrá škála sociálnych a finančných benefitov v modernom prostredí rastúcej medzinárodnej skupiny.
• Získate kvalitné školenia podľa vašich individuálnych potrieb.
• Náš novovybudovaný tím sa teší na to, že vás privíta a vyrastie spoločne s vami.
• Vážime si a podporujeme tímovú prácu a dobrú spolupatričnosť.

Požiadavky na zamestnanca

Skupina Vaillant Group je synonymom vykurovania a prípravy teplej vody, pričom hlavný dôraz kladie na kvalitu, spoľahlivosť a užívateľský komfort. Jej produkty tepelnej techniky sú zastúpené vo viac ako 100 krajinách sveta. Združuje značky Vaillant, Saunier Duval, AWB, Bulex, DemirDöküm, Glow worm, Hermann Saunier Duval a Protherm. Každá z týchto značiek má s výrobou vykurovacích zariadení bohaté skúsenosti, pretože väčšina z nich je v danom segmente viac ako 80 rokov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Marušková
E-mail: poslať životopis