Pridať inzerát

Skladník pre 2 zmennú prevádzku

VACUUMSCHMELZE, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Horná Streda, 916 24 Horná Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 667 - 880 EUR/mesiaczákladná mzda 667€ (+ výkonnostné prémie do 20% + dochádzkový bonus 80€)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a výdaj tovaru
- nahrávanie dát do PC v informačnom systéme
- fyzická kontrola príjmu zásob
- kontrola kvality prijatého tovaru
- zabezpečovanie výroby materiálom prostredníctvom VZV

- práca v stabilnej spoločnosti
- firemné akcie, benefity
- 13.ty plat, ročný firemný bonus

Ak vás zaujala ponuka pracovať v našej firme a spĺňate uvedené požiadavky, svoju žiadosť spolu so životopisom zašlite prostredníctvom kontaktného formulára, emailom, poštou. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2021 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ/USO
- zodpovedný prístup k práci, precíznosť
- čistý register trestov
- práca na 2 zmeny

• Sme dcérska spoločnosť nemeckej firmy VACUUMSCHMELZE, GmbH & Co.KG
• Vlastníme patenty na výrobu materiálov so špeciálnymi magnetickými vlastnosťami
• Vyrábame komponenty pre solárnu a veternú energetiku, zabezpečovacie systémy, satelitnú techniku, automobilový priemysel, dopravu i zdravotníctvo
• Na Slovensku sme viac ako 20 rokov, máme stálych zákazníkov, kontinuálne rastieme, neustále zlepšujeme naše procesy, kladieme vysoký dôraz na bezpečnosť všetkých pracovísk, zavádzame nové technológie
• V Hornej Strede máme 4 výrobné prevádzky s rôznymi pracovnými pozíciami
• Pracuje u nás cca 900 zamestnancov v kmeňovom stave (nie cez agentúry)
• Zabezpečujeme praktické vyučovanie v systéme duálneho vzdelávania

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VACUUMSCHMELZE s.r.o.
Horná Streda 1325/14
91624 Horná Streda