Pridať inzerát

Výrobný technik pre výrobné plány

VACUUMSCHMELZE, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Horná Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 343 EUR/mesiaczákladná mzda od 1343 EUR (závisí od skúseností uchádzača) + výkonnostný príplatok do 20% + prítomnostný príplatok 80 EUR
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytváranie a úprava pracovných plánov, skúšobných plánov a inej technickej dokumentácie
- vytváranie pracovných snímok a časových štúdií
- programovanie a konfigurácia softvéru pre plánovanie
- sprostredkovanie a vyhodnocovanie dát
- optimalizácia priebehu výroby zákaziek
- spolupráca s ďalšími strediskami v materskej spoločnosti
- účasť na služobných cestách

- práca v stabilnej spoločnosti
- pružný pracovný čas
- 37,5 hodinový úväzok
- 13. plat, ročný firemný bonus
- jazykové kurzy v rámci pracovnej doby
- kompenzácia nákladov na dopravu
- kultúrne a spoločenské podujatia

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Pracovná pozícia je obsadzovaná na zastupovanie materskej dovolenky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.10.2022 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- VŠ technického zamerania
- znalosť nemeckého jazyka výhodou

• Sme dcérska spoločnosť nemeckej firmy VACUUMSCHMELZE, GmbH & Co.KG
• Vlastníme patenty na výrobu materiálov so špeciálnymi magnetickými vlastnosťami
• Vyrábame komponenty pre solárnu a veternú energetiku, zabezpečovacie systémy, satelitnú techniku, automobilový priemysel, dopravu i zdravotníctvo
• Na Slovensku sme viac ako 20 rokov, máme stálych zákazníkov, kontinuálne rastieme, neustále zlepšujeme naše procesy, kladieme vysoký dôraz na bezpečnosť všetkých pracovísk, zavádzame nové technológie
• V Hornej Strede máme 4 výrobné prevádzky s rôznymi pracovnými pozíciami
• Pracuje u nás cca 900 zamestnancov v kmeňovom stave (nie cez agentúry)
• Zabezpečujeme praktické vyučovanie v systéme duálneho vzdelávania

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt