Pridať inzerát

HR Admin Support (letná brigáda)

Vacuumlabs, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vacuumlabs, Bottova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: 05.08.2022
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka ťa skúsiť si prácu v oblasti ľudských zdrojov? Máš pocit, že toto by bola kariéra, ktorá by ťa bavila a napĺňala? Teraz máš jedinečnú šancu. Spoločnosť Vacuum Group otvára pozíciu práve na oddelení HR počas letných prázdnin (august-september).

Do nášho HR tímu hľadáme šikovného študenta / študentku na administratívnu výpomoc. Ponúkame tak možnosť stať sa súčasťou nášho profesionálneho tímu ľudských zdrojov, kde kandidát získa cenné skúsenosti a zručnosti v oblasti HR. Primárne pôjde o:

- pomoc pri vypracovaní pracovných zmlúv a dodatkov
- práca s tabuľkami, správa údajov a dát, ich triedenie a vypracovanie potrebných reportov
- pomoc s úlohami a agendou od svojich kolegov
- rôzne ad hoc aktivity a komunikácia s kolegami naprieč celou organizáciou

Ak budeš aj ty aj my spokojní, po ukončení brigády je možná dlhodobejšia spolupráca :)

- flexibilný pracovný čas
- moderné kancelárie v unikátnej budove SkyPark Bratislava
- bezplatné obedy priamo v office, káva, pitný režim ako aj ovocie počas celého dňa zadarmo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Human Resources, Psychology, Administration

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Orientácia na detail
- Logické myslenie a schopnosť uvažovať v súvislostiach
- Úprimný záujem o administratívnu prácu
- Flexibilita a schopnosť rýchlo sa prispôsobiť
- Samostatnosť
- Príjmanie zodpovednosti za svoje rozhodnutia
- Ochota učiť sa
- Excel - základne funkcie - VLOOKUP, IF,..
- Angličtina - B2/C1

O Vacuum Group

Sme tím zanietených podnikateľov ktorí veria, že nič nie je nemožné. Naším cieľom je posunúť ľudstvo vpred zlepšením prístupu ku kapitálu, spravodlivosti a k zdravotnej starostlivosti. Zisk považujeme za palivo na dosiahnutie sociálneho vplyvu. Sme odhodlaní využiť talent a zdroje na poháňanie inovačného ekosystému v strednej a východnej Európe aj mimo nej. Naším zakladajúcim členom a najväčšou portfóliovou spoločnosťou je fintech softvérový dom Vacuumlabs

Sme priekopníkmi špičkových riešení v oblasti fintech, legaltech, krypto, healthtech a ďalších, ktoré ešte len prídu. Naše portfólio tvoria rýchlo rastúce spoločnosti a naša komunita sa neustále rozširuje. Snažíme sa stať hlavnou gravitačnou silou pre top talenty v regióne strednej a východnej Európy a inšpirovať svojou prácou ďalšie spoločnosti.

www.vacuumgroup.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Krebs
E-mail: poslať životopis